Wygląda na to, że zwolennicy opozycji mogą pogrzebać swoje nadzieje o prezydencie Andrzeju Dudzie po swojej stronie. Odpowiedź z pałacu prezydenckiego na piekielnie ostre słowa Jarosława Kaczyńskiego nie pozostawia złudzeń.

Słowa prezesa PiS zachęcające do wyciszenia emocji to dobry sygnał, który wychodzi naprzeciw także oczekiwaniom prezydenta Andrzeja Dudy – stwierdził Krzysztof Szczerski.

Dodał, że tak samo, jak przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości prezydent chce reformy sądownictwa. Zaznaczył, że cel jest dokładnie ten sam.

Naszym wspólnym zadaniem jest teraz odbudowa spójności i siły zwolenników dobrej zmiany i zapewnienie realizacji wspólnego celu, jakim jest reforma naszego państwa. Mam nadzieję i przekonanie, że jest to możliwe i tej pracy teraz warto się poświęcić – podkreślił Szczerski.

Wygląda, więc na to, że przedstawiana przez media wojna między prezydentem a politykami Prawa i Sprawiedliwości dobiega końca. Najwyraźniej oba środowiska będą dążyły do wyciszenia niespodziewanego konfliktu.

źródło: wiadomosci.wp.pl

...

Zobacz również