ślub
Pikrepo
Patryk Przybyłowski - 20 Października 2020

Druhna wprawiła wszystkich w osłupienie, na sesji ślubnej trzymała dziwny przedmiot. Zdjęcie ukazuje wszystko

29-letnia Rachael Downs, panna młoda z Alabamy pochwaliła się nadzwyczajną sesją ślubną. Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie nietypowy przedmiot, który podczas robienia zdjęć przez fotografa, trzymała jej druhna.

Karmienie piersią to temat wzbudzający wiele pytań i kontrowersji. Mamy nie wiedzą, gdzie powinny karmić. Bardzo często w miejscach publicznych nie ma możliwości nakarmienia dziecka piersią, przez co kobiety czują dyskomfort. Na szczęście wielu ludzi podchodzi do tematu w łagodny sposób i nie krytykuje karmiących mam. Jedną z takich osób jest Rachael Downs 28-letnia pielęgniarka z Alabamy, która poparła swoją druhnę.

Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeMarta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeCzytaj dalej

Druhna pozowała z laktatorem

Rachael na swojego Facebooka wstawiła zdjęcie zrobione w październiku 2019 r. Na fotografii widnieje ona w roli panny młodej w eleganckiej białej sukni i jej druhny. Niecodzienny widok wywołuje jedna z nich. Przyjaciółka panny młodej - Allison Hepler zamiast białego bukietu trzyma biały laktator do odciągania pokarmu dla dziecka. Rachael dla portalu "Today" opowiedziała historię, która wydarzyła się po uroczystości ślubnej. Przyszła pora na wspólne pamiątkowe zdjęcie. Panna młoda poszła po swoją świadkową - Allison. Okazało się, że jest ona zajęta, ponieważ odciąga mleko dla dziecka. Gwiazda wieczoru wpadła na pomysł, aby jej przyjaciółka zapozowała z elektrycznym laktatorem. Dzięki odważnemu pomysłowi powstała nadzwyczajna, oryginalna sesja zdjęciowa i pamiątką z dnia ślubu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Ślubna sesja zdjęciowa

Na zdjęciu możemy zobaczyć pannę młodą i jej pięć druhen. Laktator w ręku jednej z nich podkreśla kobiecość i brak tematów tabu wśród kobiet. Allison wokół piersi ma owiniętą chustę. Reszta kobiet nie zwraca na nią uwagi. Odzwierciedla to, jak powinno zachowywać się społeczeństwo, kiedy mama karmi swoje dziecko w miejscu publicznym. Jest to normalna czynność, która nie powinna wzbudzać sprzecznych emocji.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia? Wiemy, które restrykcje mogą zostać rozszerzone

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

- Sama karmiłam córkę przez 18 miesięcy, więc doskonale wiem, jak to jest - skomentowała Rachael.

Zdjęcie zostało udostępnione ponad trzy i pół tysiąca razy i ma ponad dwa tysiące komentarzy. Autorką fotografii jest Amber Fletcher.

- Nie sądziłyśmy, że zdjęcie zyska taką popularność, ale cieszymy się, że tak się stało - dodała Rachael Downs.

Druhna - sesja zdjęciowa

Facebook - Amber Fletcher Photography

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cichopek wzięła psa na ręce, sekundy później stała się tragedia. Wstydliwa wpadka w "Pytaniu na śniadanie" TVP
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. Ogromny bernardyn ważył połowę tego, co powinien. Wstrząsające słowa właścicieli, którzy zaniedbali psa
  4. Sławomir Szmal spowodował wypadek samochodowy. Słynny bramkarz zasnął za kierownicą
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Wojsko USA ma autentycznie nagrania UFO. Naukowcy chcą dokonać czegoś niesamowitego
  7. 90% porażek podczas pieczenia ciast wynika z 4 banalnych błędów. Niemal każdy ma je na sumieniu, lepiej ich unikać
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Today

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News