Prowadzącym show na TTV opadły szczęki. Oszpeciła swoją twarz na życzenie chłopaka, teraz błaga o pomoc

Prowadzącym show na TTV opadły szczęki. Oszpeciła swoją twarz na życzenie chłopaka, teraz błaga o pomoc Źródło: .

"Druga twarz" po raz kolejny zaskoczyła uczestniczką. Tym razem Karolinę Gilon, Annę Wędzikowską i Marcina Tyszkę zdumiałą osobliwa historia życia Katarzyny. Poprosiła specjalistów o pomoc.

Program "Druga twarz" gościł już wielu uczestników z różnymi problemami. Kolejnym wyzwaniem okazała się 32-latka, która chciała zerwać z niechcianym wizerunkiem, przez który miała tylko same kłopoty.

W programie "Druga twarz" pojawiła się Katarzyna. Nie chciała wyglądać już wulgarnie i prowokacyjnie

Do kultowego programu stacji TTV "Druga twarz", który pomógł już wielu osobom zerwać z problematycznym i osobliwym wizerunkiem, zgłosiła się 32-letnia Katarzyna. Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka oraz sztab stylistów i pomocników zapoznali się z historią kobiety. Chciała zerwać ze swoim wulgarnym wyglądem i przyznała, że nadużyła takich zabiegów jak m.in. powiększanie ust.

- Kobiety bardzo zwracają uwagę na mój wygląd, nie jest to spojrzenie fajne, ale raczej takie, jakby chciałaby mnie zabić. Mężczyźni patrzą się na mnie natomiast pożądliwie. Kobiety reagują na mnie agresją, dochodzi do rękoczynów, bo jej mężczyzna się na mnie spojrzał - opowiadała w programie Katarzyna. Dopiero później zdradziła, że ingerencja w wygląd nie była jej dobrowolną decyzją.

Opowiedziała o swojej bolesnej historii - o chłopaku, rodzicach oraz samoakceptacji

Karolina Gilon była przekonana, że do studia właśnie weszła Doda sprzed lat. Wszystkim natychmiast w oczy rzuciły się zbyt napompowane kwasem usta. 32-letnia uczestniczka przyznała, że usta "robi sobie" kwasem hialuronowym regularnie, co pół roku. Ma również doczepiane włosy, sztuczne rzęsy, zrobione policzki i "przekosmicznie długie" paznokcie. Katarzyna zdradziła, że uzależniła się od zabiegów medycyny estetycznej, bo nie chciała stracić faceta - był to pewien rodzaj presji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A zaczęło się od mężczyzn. 8 lat temu poznałam mężczyznę, który zachęcał mnie, żebym poprawiła swój wygląd i biegłam za tym ideałem (...) Zawsze powtarzał mi, że na moje miejsce są tysiące innych dziewczyn (...) Nie akceptuję siebie od dziecka. Nikt mnie nie akceptował, bo wyróżniałam się karnacją, jestem innej narodowości. Zawsze miałam pod górkę, tym bardziej że wszyscy wiedzieli, że byłam adoptowana. Matka po porodzie mnie zostawiła, a ojca nie znam. Wiem tylko, że jest arabskiej narodowości - opowiedziała 32-latka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Smutne doniesienia o Małgorzacie Foremniak. Jej córka wszystko ujawniła

Profesjonaliści oczywiście pomogli Katarzynie poddać się metamorfozie. Przedstawiono jej nowy styl ubierania się, zmieniono manicure, zdjęto rzęsy i doczepy, a przede wszystkim doszło do bolesnego, lecz koniecznego zabiegu pozbycia się nadmiaru kwasu z ust. Zmieniła też kolor włosów na bardziej naturalny i stonowany.

Fot: Screen TTV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Źródło: TTV

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News