Koszmarna kontuzja polskiej gwiazdy boksu! Wylało mu JĄDRO

Koszmarna kontuzja polskiej gwiazdy boksu! Wylało mu JĄDRO Źródło: Fot. Pixabay (PDPics)

Sportowcy są grupą wyjątkowo narażoną na poważne kontuzje, z czego wszyscy zdawać sobie muszą sprawę. Niektóre urazy okazuję się jednak niezwykle bolesne i naprawdę przerażające. Tak było niestety i tym razem, kiedy młody zawodnik otrzymał bardzo niefortunny cios w krocze. Sprawa okazała się ostatecznie dużo bardziej poważna, niż się spodziewano.

Jednym z największych hitów gali "Noc Wojowników" w Częstochowie okazała się walka Michała Leśniaka z Kamilem Młodzińskim. Pojedynek niezwykle podobał się publiczności, która doceniła wielkie oddanie obu zawodników oraz sportowe serce, które pozostawili na ringu. Podczas starcia doszło jednak do dramatycznej kontuzji. Pojedynek skończył się więc ostatecznie remisem i gigantycznym bólem Michała Leśniaka, który został uderzony przez oponenta w niezwykle niefortunny sposób.

Szokujący uraz

-  Dostałem cios w krocze, coś mi pękło, wylało mi jądro i muszę jechać do szpitala - opowiedział dziennikarzom tuż po walce sam młody bokser. - Lekarz powiedział, że nic mi nie pomoże. Wymiotowałem, nie mogłem wstać, pomagała mi dziewczyna. Ledwo chodzę. Bałem się tego dotykać, coś się wylało. Mam po prostu gąbkę - dodał także bliski łez sportowiec. Fani Leśniaka mają nadzieję, że uda mu się szybko uporać z dramatyczną kontuzją i będzie mógł powrócić na ring w pełni sprawności oraz formy. Uraz wyglądał jednak naprawdę poważnie, dlatego też nie wiadomo, czy nie wpłynie on na życie sportowca oraz jego karierę.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News