Koszmar! Pracownicy jak zombie, zjedli żywcem swojego pracodawcę

Koszmar! Pracownicy jak zombie, zjedli żywcem swojego pracodawcę

Ta historia brzmi jak najgorszy z koszmarów każdego szefa. Pracownicy zamordowali bowiem i zjedli swojego pracodawcę niczym zombie z popularnych horrorów. Chociaż brzmi to, jak kompletna abstrakcja, historia ta naprawdę miała miejsce i szokuje, tym bardziej że pracownicy mieli swoje powody.

Dobrze, że w Polsce takie rzeczy nie dzieją się zbyt często. To koszmar każdego nieuczciwego pracodawcy. Jego wygłodniali pracownicy mieli już dość. Doszło do okropnej tragedii. Hindusi zjedli swojego szefa ze złości i z głodu. ZOBACZ TAKŻE: RODZINA KANIBALI ARESZTOWANA. NIE UWIERZYCIE JAK WPADLI Do zdarzenia doszło na plantacji herbaty w Assam. Jest to prowincja w północno-wschodnich Indiach granicząca od południa z Bangladeszem. Ofiarą był plantator Mridul Kumar Bhattacharya. Mężczyzna nigdy nie słynął z bycia dobrym szefem. Zatrudniał na swojej plantacji ponad 1000 pracowników, którym prawie w ogóle nie płacił za wykonywaną pracę. Ludzi tych traktował niczym bydło.

Rozwścieczony tłum jak oszalałe zombie

Nieszczęście wisiało w powietrzu. Właściciel plantacji był skonfliktowany ze znaczną częścią załogi. Ci domagali się swoich wypłat i lepszego traktowania. Plantator ani myślał o tym, aby wywiązać się z umowy. Rozwścieczony tłum zaatakował jego dom i podpalił. Bhattacharya i jego żona Rita padli ofiarą naprawdę brutalnego mordu. Część z pracowników postanowiła ich zjeść niczym zombie.

Coraz częściej mówi się o kanibalach

Niestety, nie jest to jedyny przypadek na świecie. Wciąż dochodzi do drastycznych ataków kanibali na całym świecie. Głośno o nich nawet tam, gdzie wydawałoby się - dawno dotarła już cywilizacja. Niedawno w Rosji zatrzymano parę, która ponad 20 lat grasowała i polowała na ludzi. Jak ustalili śledczy, mieli nawet swój przepis na ludzką głowę w pomarańczach. W ich mieszkaniu znaleźli aż 8 worków ze szczątkami, a sami przyznali się do 30 zabójstw. ZOBACZ TAKŻE: CAŁA POLSKA PRZERAŻONA! ORGIA KANIBALÓW W SZCZECINIE W Polsce również dochodzi do takich morderczych aktów. Niedawno wyszła na jaw sprawa 4 mężczyzn, którzy mieli zabić i poćwiartować swojego kolegę, a następnie go usmażyć i zjeść. Podczas wspólnej imprezy upili i pobili mężczyznę na śmierć. Grozi im za to dożywocie. Źródło: bankier.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News