Z Niemiec dochodzą kolejne wiadomości dotyczące masakry urządzonej przez mordercę z Reutlingen. I – jak można się było spodziewać – nie są to pozytywne wieści.

Kiedy szalony 21-latek zaatakował, ludzie zaczęli uciekać w panice. Mimo tego, udało mu się ranić dwie osoby, a także zamordować kobietę. Co gorsza, z najnowszych informacji wynika, że ofiara Syryjczyka była w ciąży.

Nie wiadomo, jak skończyłaby się urządzona przez uchodźcę rzeź, gdyby nie szybka reakcja policji oraz… bohaterskiego kierowcy. Nie zważając na własne bezpieczeństwo, właściciel BMW wjechał w mordercę, unieruchamiając go i ułatwiając interwencję niemieckiej policji.

O terroryście wiadomo na razie tylko tyle, że był 21-letnim syryjskim uchodźcą, który rozpoczął proces starania się o niemieckie obywatelstwo. Jak na razie śledztwo nie wykazało, aby szaleniec miał jakiekolwiek powiązania z ISIS lub innymi organizacjami terrorystycznymi. Wiadomo natomiast, że już wcześniej popełniał w Niemczech drobne przestępstwa i był notowany przez policję.

Oto film z początku ataku w Niemczech. Syryjczyk zabił ciężarną Polkę! (video)

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: mirror.com.uk

...

Zobacz również