Dramat nastolatki. Przez 2 lata była więziona i wykorzystywana seksualnie

Dramat nastolatki. Przez 2 lata była więziona i wykorzystywana seksualnie Źródło:

Prawnicy z Pensylwanii uważają, że ich klientka była ofiarą handlu żywym towarem. Dziewczyna miała być latami przetrzymywana w motelu i tam zmuszana do kontaktów seksualnych z ponad 1000 mężczyzn.

To dziecko było zmuszane do niewolnictwa i opłacane za robienie rzeczy z ludźmi dwa, trzy a nawet cztery razy starszymi od niej - Powiedział dziennikarzom adwokat Nadeem Bezar

Prawnicy twierdzą, że pracownicy Roosevelt Inn leżącego w północno-wschodniej Filadelfii wiedzieli, że 14-letnia wówczas dziewczynka była tam przetrzymywana wbrew swojej woli i zmuszana do prostytucji za 50 dolarów.

Jest zdruzgotana przez to co się z nią działo. Stara się po prostu poskładać swoje życie do kupy” - Powiedział Bezar.

Ofiara, obecnie 17- letnia, chce pozwać hotel za to co się stało. Przed sądem staną właściciel motelu, spółka zarządzająca i sam menedżer. Mają wypłacić 50 000 dolarów odszkodowania za poniesione straty.

Według Inquirer dziewczynce udało się uciec i połączyć ze swoją rodziną po 2 letniej rozłące. Osoby odpowiedzialne za cały proceder zostały aresztowane i skazane na karę więzienia. Według prawników ofiara odmówiła identyfikacji z obawy przed odwetem.

Pytana o sprawę menedżer motelu, Yanga Patel zaprzeczyła donisieniom.

Jestem w biurze cały czas. Nie dostrzegłam niczego niewłaściwego.

Innego zdania jest jednak prokuratura, która nazwała motel „epicentrum handlu ludzkim towarem” w mieście. W przypadku wcześniejszych spraw Patel współpracowała a ofiary zawsze znajdowały się w Roosevelt Inn.

Trzeba być ślepym albo głuchoniemym by nie zauważyć ponad 100 mężczyzn przewijających się tu w ciągu kilku dni” - Mówi Tom Kline, prawnik reprezentujący dziewczynkę.

Macie personel sprzątający, który często opróżnia kosze lub pojemniki na odpady pełne zużytych prezerwatyw” - Dodaje Bezar

Kline stwierdził iż jest to jawny i rażący przykład celowego odwracania wzroku przez motel by czerpać zyski. Prawnik zapewnił również, że wszyscy odpowiedzialni za zaistniały proceder zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

Ofiara obecnie dochodzi do siebie i uczęszcza na terapię

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News