Relacje Marty Kaczyńskiej z mężczyznami od lat wywołują niemałe kontrowersje. Chociaż przez długi czas była ona na stałe związana z mężem, z którym miała nawet dzieci, po jakimś czasie wszedł on w niemały konflikt z prawem. Kiedy wydawało się, że znalazła ona stabilizację u boku innego partnera, paparazzi prawdopodobnie przyłapali go… na zdradzie.

Jakiś czas temu portale społecznościowe obiegły zdjęcia Marty Kaczyńskiej oraz mężczyzny, z którym obecnie się spotyka. Bardzo szczęśliwa para szła za ręce, spędzając wspólnie czas na spacerze. Niestety jakiś czas później światło dziennie ujrzały także fotografie partnera Kaczyńskiej z inną kobietą.

Chociaż dziennikarze upubliczniający zdjęcia sami zaznaczyli, że nie są przekonani, co do ich autentyczności, bardzo szybko zdobyły one ogromną popularność. Tysiące internautów okazało współczucie Kaczyńskiej oraz ostro skrytykowało postawę mężczyzny, spędzającego intymny czas z inną kobietą na plaży.

Marta Kaczyńska w żaden sposób nie odniosła się do fotografii oraz nie potwierdziła, czy znajduje się na nich jej parter. Mężczyzna spotkał się już jednak z ogromną, czasami nawet wulgarną krytyką, o której trudno będzie zapomnieć.

Fot. Galeria Plotek.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również