Dramat Dody, ma zniszczone życie

Dramat Dody, ma zniszczone życie Źródło:

Doda już od wielu lat szokuje opinię publiczną i znajduje się w centrum największych medialnych skandali. Teraz jednak ma poważne kłopoty. Piosenkarka opowiedziała o swoim dramacie, który niszczy jej życie.

Doda pracuje w show-biznesie już od 21 lat. Karierę zaczynała, gdy była niewinną trzynastolatką. Od tego czasu przeszła wiele metamorfoz - zarówno w kwestii wyglądu, jak i stylu swojej twórczości. Powoli zaczyna mówić o odejściu i wyjeździe z Polski na dłużej. Niestety, nie może tego zrobić - jej życie niszczy dozór policyjny.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Przerażające. Właśnie spełnia się przepowiednia Rydzyka sprzed lat!

O odejściu Dody ze świata show-biznesu mówi się już od jakiegoś czasu. Początkowo media spekulowały, że gwiazda planuje dziecko. Sama Doda neguje jednak wszelkie plotki o ciąży. Twierdzi, że w jej marzeniach na najbliższe lata jest wyjazd z kraju na dłuższy czas. Ostatnio za granicą piosenkarka była w kwietniu. Wtedy w Hiszpanii wzięła tajemny ślub z producentem filmowym Emilem Stępniem. Obecnie na kolejny wyjazd będzie musiała długo poczekać.

Doda co tydzień musi meldować się na komendzie policji

Doda i jej mąż są oskarżeni o składanie fałszywych zeznań, za co może im grozić nawet do 8 lat więzienia. W dodatku piosenkarka oskarżona jest o stosowanie gróźb karalnych wobec byłego partnera. Młodzi świeżo po ślubie mają poważne kłopoty - objęci są dozorem policyjnym i muszą co tydzień meldować się na pobliskiej komendzie policji. Nie jest możliwe, by po wyjeździe z kraju, meldowała się na policji w obcym miejscu. Musi pozostać w Polsce aż do rozwiązania sprawy i wydania wyroku. Podróż poślubna Doroty i Emila musi zostać odłożona w czasie. A nawet w Polsce gwiazda nie ma gdzie się ukryć przed oskarżeniem - wszyscy ją tutaj znają. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Internauci w furii! Gwiazdy Polsatu obrzydliwie obraziły Polskę i Polaków
  2. Andrzej Duda w szpitalu! Dołączył do prezesa
  3. Takiej burzy w DDTVN jeszcze nie było! Widzowie dostali szału
  4. Anna Mucha znów prowokuje! "Mucha czy osa, bzykaj, bzykaj..."
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News