Dorotę Wellman poniosło w DDTVN. Od tej strony widzowie jej nie znali

Dorotę Wellman poniosło w DDTVN. Od tej strony widzowie jej nie znali Źródło: screenshot/TVN

Dorota Wellman kojarzy się z poczuciem humoru i trafnymi uwagami, a dzięki bogatej osobowości zaskarbiła sobie sympatię wielu osób. Nikt nie spodziewał się jednak, że dziennikarka ma drugą twarz, którą postanowiła odsłonić w ostatnim odcinku programu Dzień Dobry TVN. To, co zrobiła, zdziwiło nawet pracowników planu.

Dorota Wellman do tej pory postrzegana była jako jedna ze spokojniejszych kobiet w show biznesie. Nigdy nie szaleje ze swoim wizerunkiem, stroni od skandali i ujawniania życia prywatnego. Widzowie mogli ją poznać głównie z różnorodnych programów, jak "Miasto kobiet" czy "Clever - widzisz i wiesz". To, co zrobiła w studio Dzień Dobry TVN na zawsze zmieni postrzeganie dziennikarki w oczach wszystkich widzów. Żaden z nich wcześniej nie znał takiej Doroty.

Dorota Wellman zrobiła coś nietypowego na antenie. Nikt się tego nie spodziewał

Na koniec każdego odcinka widzowie mają możliwość zobaczenia występu zespołu lub solisty, który prezentuje swoją twórczość na antenie. Tym razem zaproszeni zostali Adam Joseph i Nick Sinckler, którzy wykonali piosenkę "Do I Do".

Muzyka okazała się na tyle porywająca do tańca, że zaraz po tym, jak artyści zaczęli swój występ, w studio rozpoczęła się spontaniczna impreza. Kamerzysta uchwycił kilka osób z planu, które zaczęły rytmicznie naśladować ruchy czarnoskórego wokalisty. Nawet Dorota Wellman dała się ponieść muzyce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widać było, że wydawcom trudno się zdecydować, co pokazywać na wizji - występ czy tańce personelu. W końcu prezenterka postanowiła ułatwić decyzję i zrobiła coś zupełnie zaskakującego.

To, co zrobiła dziennikarka, wprawiło w osłupienie wszystkich. Niezapomniany widok

Dorota Wellman w końcu nie mogła dłużej zwlekać i weszła na scenę do muzyków, gdzie zaczęła tańczyć na boso. Trzeba przyznać, że doskonale synchronizowała swoje ruchy z tańcem piosenkarzy. Nie zabrakło kołysania biodrami, eleganckich kroków czy ładnie wykończonych gestów rękami. Jej taniec, jak i pojawienie się na scenie, zdziwiło nawet muzyków, ci jednak szybko oswoili się z nową sytuacją.

Kobieta pokazała, ze doskonale wie, jak się poruszać, a nadwaga nie jest dla niej żadnym ograniczeniem. Mimo kilku minut ciągłego tańca, kobieta nie wyglądała na zmęczoną - wręcz przeciwnie, sprawiała wrażenie, że świetnie się bawi.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Michał Szpak przeżył wielką traumę przez księdza? Po latach zdradził całą prawdę
  2. Majka Jeżowska ofiarą przemocy domowej! Mąż pobił ją tak mocno, ze trafiła do szpitala
  3. Parę dni temu spytali Jackowskiego, kiedy będzie wojna i co z Polską. Jego odpowiedź poraża
  4. Każda kobieta powinna mieć to w swojej szafie. Stylizacja Rozenek z "Projekt Lady 4" wygląda jak marzenie
  5. Nie lekceważ osłabienia organizmu. Może wskazywać nawet na nowotwór

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News