Dorota Wellman zdobyła się na niesamowite wyznanie o codziennym makijażu. Słowa prawdziwej damy

Dorota Wellman zdobyła się na niesamowite wyznanie o codziennym makijażu. Słowa prawdziwej damy Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Ostatnio gwiazda TVN szczerze opowiedziała o swoim podejściu do spraw wizerunkowych. Wypowiedziała się tak, jak na prawdziwą damę przystało.

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich dziennikarek. Prowadząca Dzień Dobry TVN tym razem nie zadawała pytań, ale opowiedziała trochę o sobie. Zdradziła między innymi jaki jest jej stosunek do spraw wizerunkowych i wprost powiedziała, co myśli o codziennym makijażu.

58-letnia gwiazda TVN - jak każda osoba, która występuje przed kamerami - musi oddawać się w fachowe ręce makijażystów. Tzw. "makijaż telewizyjny" jest jej obowiązkiem, kiedy pojawia się w studiu. Dorota Wellman zdradziła również, jaki jest jej stosunek do codziennego make-up'u i jaki wizerunek preferuje w życiu prywatnym.

Dorota Wellman o codziennym makijażu: "Na co dzień się nie maluję"

Dorota Wellman - w przeciwieństwie do wielu celebrytek - nie boi się pokazać bez makijażu. Bez wahania wychodzi z domu bez pudru, tuszu do rzęs i szminki, bo bardzo dobrze czuje się w takiej odsłonie:

- Dobrze się czuję bez makijażu i na co dzień bym się w ogóle nie malowała, bo lepiej mi jest bez maski. A w telewizji naprawdę makijaż jest bardzo ciężki - przyznała gwiazda TVN w jednym z wywiadów. 

Dorota Wellman śmiało mówi również o tym, że nie podąża za modą i nie śledzi najnowszych trendów w świecie kosmetyków. W pełni akceptuje siebie w naturalnej odsłonie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niesamowite wyznanie gwiazdy TVN. To słowa prawdziwej damy

Dziennikarka TVN nie ukrywa powodu, dla którego chętnie rezygnuje z codziennego makijażu. Jej zdaniem niedoskonałości urody świadczą również o niepowtarzalnym pięknie każdej kobiety. Dorota Wellman przekonuje, że pod żadnym pozorem nie należy się wstydzić oznak upływającego czasu:

- Na co dzień się nie maluję i bardzo lubię ten stan, bo uważam, że bardzo dobrze wyglądam bez makijażu. Widać doskonale mój wiek i zmarszczki, których nie ukrywam. Myślę, że wiele kobiet lepiej wygląda bez makijażu niż w makijażu - przyznaje gwiazda DDTVN.

Jak na prawdziwą damę przystało, Wellman potrafi doradzić innym kobietom w kwestiach makijażu. Jej zdaniem powinien być on przede wszystkim dostosowany do sytuacji. Na co dzień należy raczej postawić na subtelny makijaż i naturalny wygląd, a mocniejszy make-up zostawić na specjalne okazje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

źródło: Pomponik

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News