Dorota Wellman skrytykowała młodych Polaków. Mocne słowa

Dorota Wellman skrytykowała młodych Polaków. Mocne słowa Źródło: screen youtube.com/Lustro

Dorota Wellman znana z prowadzenia programu Dzień Dobry TVN, w swoim ostatnim felietonie, krytykuje zachowanie młodych Polaków. Prezenterka w swojej publikacji nie szczędziła mocnych słów.

Przez wielu uwielbiana prezenterka i dziennikarka Dorota Wellman, podbiła wraz z Marcinem Prokopem polską telewizję śniadaniową. Ich duet zrobił prawdziwą furorę dzięki ich relacjom, które naturalnie i bez przesady wychodzą przed kamerą. Po ich zachowaniu widać, że wspólna praca sprawia im dużo radości. Wellman na łamach Wysokich Obcasów przedstawiła swój felieton, który przyjął formę apelu skierowanego do młodej części naszego społeczeństwa. Dziennikarka krytykuje w nim polską młodzież za jej brak zainteresowania tym, co dzieje się w naszej ojczyźnie. - Naprawdę wszystko wam jedno, w jakim kraju żyjecie? - pisze dziennikarka.

Dorota Wellman ostro krytykuje młodych Polaków

W swoim tekście Wellman przytacza przykład protestu pod Sejmem, który w ostatnich dniach stał się bardzo gorącym tematem, wywołującym masę skrajnych emocji. Jak sama przyznaje, nie widziała na nim żadnych młodych osób. - Teraz na protestach spotykam najczęściej ludzi w moim wieku i starszych. Chyba zaangażowanie mają we krwi i tak im pozostanie na zawsze. I się nie boją - dodaje Dorota Wellman. W swoim tekście dziennikarka zastanawia się, co takiego musiałoby się wydarzyć, żeby młodzi ludzie nareszcie zaczęli interesować się światem, który ich otacza oraz tym, w jakim kierunku zmierza Polska. - Co się musi zdarzyć, żebyście się obudzili z letargu? Zabraknie caffe latte z sojowym mlekiem? Wyłączą internet? Nie będzie darmowego wi-fi? Nie pozwolą siedzieć nad Wisłą? Zabiorą paszporty? Przestanie działać Netflix? - dodaje. Na koniec Wellman podkreśla, że młodzi powinni zacząć interesować się polityką, bo przecież to właśnie oni kiedyś zastąpią aktualnych polityków. Dodaje również, że nasza ojczyzna nie może być dla nich obojętna. - To jest wasz kraj i wasza ojczyzna. Nie możecie jej mieć w dupie! - pisze na koniec swojej publikacji.

Kim jest Dorota Wellman?

Polska dziennikarka i prezenterka, urodzona 2 marca 1961 w Warszawie. Szczęśliwa żona Krzysztofa Wellmana i matka Jakuba. Producentka programów telewizyjnych i radiowych. Znana z prowadzenia wielu programów telewizyjnych oraz tekstów publikowanych na łamach licznych czasopism.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Klan już nie będzie taki sam. Główna, kultowa postać odchodzi na emeryturę
  2. Żenada! Prywatne wiadomości i zdjęcie kochanki Żyły wyciekły do sieci
  3. Emerytura za nagrywanie filmików na YouTube?! „Weźcie się do PRAWDZIWEJ pracy”
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News