Dorota Wellman miała dramatyczne problemy z zajściem w ciąże. Kim jest syn gwiazdy?

Dorota Wellman miała dramatyczne problemy z zajściem w ciąże. Kim jest syn gwiazdy? Źródło: Facebook/ Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman miała bardzo duże problemy. Nie mogła zajść w ciąże, co było powodem jej nieszczęścia. Załamana kobieta jednak się nie poddała i doczekała upragnionego syna.

Dorota Wellman zdecydowała się podzielić dramatycznymi dla niej przeżyciami z przeszłości. 58-letnia dziennikarka wyznała, że przez długi czas myślała, że jest bezpłodna. Przeżyła poważne załamanie, a jej życie było coraz ciemniejsze.

Traumatyczne przeżycia Doroty Wellman. Była załamana wizją bezpłodności

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" od wielu lat jest żoną fotografa Krzysztofa Wellmana. Niedawno dziennikarka podzieliła się swoimi problemami z przeszłości. Okazało się, że ma za sobą naprawdę trudne przeżycia. Jak większość kobiet, ona też marzyła o swoim potomku. Jednakże przez wiele lat małżeństwo bezskutecznie się starało o dziecko, przez co myśleli że są bezpłodni i nie uda im się nigdy spełnić marzenia o rodzicielstwie. 

- Doświadczyłam w życiu niepłodności. Mimo że byłam młoda, w odpowiednim wieku, to jednak przez kilka lat nie udawało mi się zajść w ciążę. Powiem wprost: ten okres, kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko, był dla mnie traumą - wspomniała Dorota Wellman w rozmowie z Faktem. 

Cierpliwość i wytrwałość popłaca - para doczekała się syna

Małżeństwo jednak nie poddawało się i pomimo traumatycznych przeżyć, nie stracili wiary. Ale sporo to kosztowało i odbiło się niesamowicie na zdrowiu psychicznym 

-W pewnym momencie całkowicie się załamałam, miałam poczucie niespełnienia, mówiłam sobie, że jestem gorsza od innych. Doszło do tego, że niemalże gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam: 'Wszystkim się udaje, a tobie nie. Jesteś beznadziejna'- w tych emocjonalnych słowach Dorota Wellman podsumowała swoją kondycję psychiczną z tamtych czasów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cierpliwość i wytrwałość jednak dała swój owoc i po wielu latach prób, w końcu się udało i urodził im się długo wyczekiwany syn. Wellman wspomina, że było to jak nieoczekiwany wybuch szczęścia, a także na nowo odnalezienie sensu życia. Po jego narodzinach wszystko się zmieniło, zrozumiała, że ma dla kogo żyć, a jego obecność na tym świecie wynagradza wszystko co przeżyła. 

Dziś Jakub ma 25 lat i bez wątpienia jest oczkiem w głowie swojej mamy. Dorota Wellman jest znana z chronienia swojej prywatności i to samo tyczy się syna, o którym na dobrą sprawę nic nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że jedyny potomek jest dla niej całym światem.

- To jedyne, które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane- podsumowanie Doroty Wellman o swoim jedynaku wyjaśnia wszystko. 

źródło: Fakt

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  4. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  5. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News