dorota szelągowska
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska
Mikołaj Pilecki - 21 Grudnia 2018

Dorota Szelągowska: Syn gwiazdy ma innego ojca!

Dorota Szelągowska syn gwiazdy ma już siedemnaście lat i rozpoczyna karierę aktorską. Kim jest ojciec młodego artysty? Wbrew krążącym plotkom nie jest nim były mąż gwiazdy.

Dorota Szelągowska syn prezenterki i gwiazdy telewizji, która karierę zaczęła w TVP, Antoni Szeligowski niedługo osiągnie dorosłość. Urodzony w 2001 roku młody mężczyzna jest dumą swojej mamy, która wspiera go w jego wysiłkach. Talent aktorski Antoniego być może pochodzi od ojca, który grywał niegdyś w teatrach muzycznych. Szelągowska skrzętnie ukrywa jednak jego tożsamość. Nie ma co się temu dziwić, gdyż pozostawił ją niedługo po przyjściu na świat ich dziecka.

Dorota Szelągowska syn ma ojca artystę

Antoni Szelągowski przyszedł na świat w 2001 roku. W rozmowie z Pomponikiem jego sławna mama uchyliła rąbka tajemnicy na temat jego życia. - Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę. Sama dostałam się do telewizji, jak już byłam pełnoletnia - powiedziała w 2016 roku. Wbrew krążącej opinii ojcem chłopca nie jest Adam Sztaba, z którym prezenterka była związana przez wiele lat. Jego tożsamość nadal pozostaje zagadką dla mediów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej

Dorota Szelągowska mąż

Pracująca w telewizji od 20 lat gwiazda tylko raz była zamężna. W 2013 roku wzięła ślub z muzykiem Adamem Sztabą, z którym żyła w związku od 2002 roku. Najprawdopodobniej właśnie dlatego podejrzewano, że artysta jest ojcem jej syna. Małżeństwo przetrwało jedynie dwa lata. W jednej z rozmów z mediami niechętna wyjawianiu sekretów gwiazda zdradziła, że nie żałuje tych lat. - Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci - powiedziała.

Córka Doroty Szelągowskiej

Na początku tego roku media obiegła wiadomość o narodzinach drugiego dziecka prezenterki. Dziewczynka imieniem Wanda przyszła na świat w styczniu. Podobnie jak w przypadku syna Antoniego Szelągowska ukrywa tożsamość ojca, pragnąc zachować jak najwięcej intymności, choć podobno wzięła z nim już cichy ślub. Niewiele gwiazd potrafi tak chronić swoje życie prywatne. W tej kwestii przewyższa ją chyba tylko Agnieszka Chylińska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest po prostu niesamowity
  2. Kinga Rusin wyjawiła szokujący sekret ślubu z Tomaszem Lisem. Nie uwierzycie
  3. Nie żyje uwielbiana gwiazda Polsatu, TVN, TVP. Grała w Hotelu 52, Drugiej Szansie, Na dobre i na złe i wielu innych
  4. Małgorzata Rozenek: Wiek gwiazdy zszokował internautów
  5. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
  ZAMIANA
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
źródło: pomponik.pl/party.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News