Patologia. Dorota Szelągowska rzuciła w matkę patelnią

Patologia. Dorota Szelągowska rzuciła w matkę patelnią Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Dorota Szelągowska utraci swój dobry wizerunek? Gwiazda HGTV była gościem show Kuby Wojewódzkiego. O ile sam program nie stroni od kontrowersji, to celebrytka chyba za bardzo dała się pochłonąć atmosferze programu. Nikt nie mógł się spodziewać tego, że będzie opowiadać o rzucaniu w matkę patelnią.

Dorota Szelągowska jest osobą, która do tej pory fanom show-biznesu kojarzyła się wyłącznie pozytywnie. Gwiazda telewizji, która pomaga Polakom w metamorfozach ich mieszkań, cieszy się obecnie wielką popularnością. Owocuje to oczywiście zaproszeniami do wielu programów. Prezenterka zdecydowała tym razem zagościć na kanapie Kuby Wojewódzkiego w jego słynnym, kontrowersyjnym show TVN. W trakcie trwania odcinka gwiazda niespodziewanie opowiedziała o rzuceniu patelnią w kierunku swojej matki. Nawet prowadzący, który w Kuba Wojewódzki show widział już prawie wszystko, nie spodziewał się takich słów.

Dorota Szelągowska opowiada o relacjach z Grochola

O tym, jak ciężka momentami była relacja prezenterki z jej matką, wie wielu fanów prezenterki i dekoratorki. Gwiazda wielokrotnie wspominała, że nie mogła liczyć na swoją rodzicielkę, a rolę jej wychowawcy musiała odgrywać babcia.

- Babcia Lidka, czyli Mama mojej Mamy była jedną z najważniejszych osób w moim życiu. To Ona mnie ukształtowała. Nauczyła czytać, rysować, gotować, tkać, szyć, pisać, dekorować, wyczarowywać coś z niczego... Była mądra, niesamowicie utalentowana i diablo inteligentna. No i zawsze wygrywała ze mną w scrabble, a to nie lada wyczyn - opowiadała gwiazda.

Grochola, w czasie gdy Szelągowska dorastała, miała wiele własnych problemów. Chorowała na nowotwór, a jej kolejni partnerzy niszczyli ją psychicznie.

- Nie miałam łatwego życia. Sama wychowywałam dziecko, imałam się różnych prac, walczyłam z nowotworem" – tłumaczyła się pisarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wojewódzki usłyszał o rzucaniu patelnią

Sama Szelągowska przyznawała, że jej relacje z matką były i pozostają do dziś bardzo skomplikowane. Nikt jednak nie spodziewał się, że prezenterka była gotowa na akty przemocy względem swojej rodzicielki. Kuba Wojewódzki, pytając o relację dziennikarki z pisarką, niespodziewanie podjął kontrowersyjną kwestię. Chodziło o to, czy kobieta w akcie frustracji rzucała w swoją bliską przedmiotami.

- Jaka jest największa rzecz, jaką rzuciłaś w mamę? - zapytał niespodziewanie Wojewódzki.

- Patelnia. Nawet wybiłyśmy szybę [...] Zaprzyjaźniłyśmy się później. My doskonale znałyśmy swoje słabe punkty i potrafiłyśmy to wykorzystać. - przyznała gwiazda w rozmowie z dziennikarzem, wprawiając w osłupienie wszystkich widzów oraz samego prowadzącego. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. To miał być największy moment w karierze Roksany Węgiel. Kuriozalna decyzja pozbawiła ją marzeń
  4. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  5. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  6. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News