Dorota Szelągowska nie miała łatwego życia. Jej historia łamie serce

Dorota Szelągowska nie miała łatwego życia. Jej historia łamie serce Źródło: youtube.com/Castorama Polska

Dorota Szelągowska nie miała łatwego życia? Gwiazda telewizji HGTV postanowiła opowiedzieć o tym, jakie były jej najmłodsze lata. Prawa o dzieciństwie uwielbianej dekoratorki może być wstrząsająca dla jej najwierniejszych fanów.

Dorota Szelągowska jest jedną z najmilszych i najcieplejszych postaci telewizji. Prezenterka wyróżnia się bardzo pozytywnym nastawieniem do życia, jak też dobrym poczuciem humoru. Jak się jednak okazuje, życie kobiety nie zawsze było usłane różami. Szczególnie dzieciństwo gwiazdy telewizji naznaczone były wieloma traumami, a ikona HGTV nie zawsze mogła liczyć na wsparcie swojej matki.

Dorota Szelągowska opowiada o swoim dzieciństwie

Pomimo wiecznego uśmiechu na twarzy, dzieciństwo Szelągowskiej u boku matki było bardzo trudne. Katarzyna Grochola w momencie, w którym przyszła gwiazda telewizji dorastała, zmagała się z wieloma problemami, przez co nie była w stanie być dobrą matką dla swojej córki. Przypomnijmy, że słynna pisarka przechodziła przez chorobę nowotworową i rozwód, który przeszkadzał jej w zajęciu się dzieckiem.

Szelągowska, pomimo niełatwych wtedy relacji ze swoją mamą, wybaczyła jej po latach, widząc, z jakim piekłem musiała się zmierzyć jej rodzicielka.

- Była najlepszą matką, jaką mogła być - wyznała gwiazda.

Pomimo tak ciężkiej sytuacji w życiu prowadzącej był ktoś, kto zawsze jej pomagał. Ukochana babcia Lidka była prawdziwym autorytetem i przyjaciółką dla dziecka, które szukało bliskości w trudnym okresie dorastania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Babcia odmieniła dzieciństwo Szelągowskiej

O ile Katarzyna Grochola przez długi czas mierzyła się ze swoimi demonami, to właśnie babcia zdawała się zastępować Szelągowskiej matkę. Dzięki niej przyszła gwiazda telewizji poznała swoje zainteresowania humanistyczne. Miała też w babci przyjaciółkę, której mogła się zwierzyć i wyżalić ze swoich różnorakich problemów.

 - Ona mnie ukształtowała. Nauczyła czytać, rysować, gotować, tkać, szyć, pisać, dekorować, wyczarowywać coś z niczego... - wspominała krewną prowadząca.

Na szczęście, ciężkie dzieciństwo nie przeszkodziło Szelągowskiej zrobić wielkiej kariery w polskim show-biznesie. Gwiazda jest obecnie szczęśliwą matką i żoną, i jak sama o sobie mówi, czuje wielkie spełnienie względem swojej kariery i życia.

- Staram się wyryć w głowie to uczucie spełnienia, które teraz mam i zapamiętać je na zawsze - mówi gwiazda HGTV

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  2. Tragiczne wyznanie Maryli Rodowicz. Z jej dziećmi jest BARDZO źle
  3. Michał Wiśniewski straci dach nad głową. W każdej chwili może dostać nakaz eksmisji
  4. TVP przekazała tragiczną wiadomość. Młoda dziewczyna nie żyje, rodzina w rozpaczy
  5. Prawdziwa przyczyna śmierci Wodeckiego. Mało kto pamięta, na co zmarł artysta
  6. Żona Wiśniewskiego wywołała ogromną burzę w mediach. Skasowany wpis rozprzestrzenia się po sieci

źródło: Pomponik

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News