Dorota Szelągowska pokazała syna po raz pierwszy od lat. Takich przystojniaków nie widuje się codziennie

Dorota Szelągowska pokazała syna po raz pierwszy od lat. Takich przystojniaków nie widuje się codziennie Źródło: Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska stara się trzymać swoje życie prywatne z daleka od mediów. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i po raz pierwszy od lat pokazała swojego syna. Trzeba przyznać, że gwiazda ma w domu naprawdę przystojnego mężczyznę.

Dorota Szelągowska jest gwiazdą, która swoim fanom stara się prezentować w mediach społecznościowych głównie swoją pracę. Kobieta raczej unika celebryckich ścianek i wywiadów dotyczących jej życia prywatnego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i postanowiła pochwalić się swoim ukochanym synem. Nie ma w ty jednak nic dziwnego, bowiem chłopak wyrósł na prawdziwego przystojniaka. 

Dorota Szelągowska ma dorosłego syna

Dorota Szelągowska ma już dorosłego syna. Antoni niedawno skończył 18 lat. Z tej okazji znana projektantka postanowiła opublikować jego zdjęcie na profilu w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że gwiazda postanowiła w końcu uchylić rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Chłopak jest bardzo przystojny, a jego mama nie może nachwalić się tym, jak wspaniałym jest również człowiekiem.

Szelągowska opublikowała najnowsze zdjęcia Antoniego

Gwiazda TVN na swoim Instagramowym profilu opublikowała kolaż zdjęć swojego syna, z okazji jego 18-tych urodzin. Dumna mama postanowiła również podpisać fotografię w wyjątkowy sposób. 

- Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny - mój syn. Właśnie minęło 18 lat, od kiedy mam zaszczyt być jego matką - napisała Dorota Szelągowska pod kolarzem zdjęć swojego syna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Również fanki Doroty są zachwycone jej synem. Większość z nich nie była świadoma tego, na jakiego przystojniaka wyrósł Antoni. 

- Wow, nie wiedziałam, że to Pani syn. Pani taka młoda! A to ten przystojniak, co gra w "Na wspólnej" - napisała jedna z fanek. 

- Jak te dzieci szybko rosną! Jaki przystojniak - skomentowała kolejna wielbicielka Szelągowskiej.

- Podobny do babci Grocholi. Sto lat - podsumowała kolejna obserwatorka gwiazdy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana polska piosenkarka była molestowana przez księdza. Miała tylko 14 lat
2. Nie żyje polityk PiS. Ujawniono wyniki sekcji zwłok

Antoni jest synem Szelągowskiej z pierwszego małżeństwa, jednak jego biologiczny ojciec nie uczestniczył w jego życiu i nie brał udziału w wychowaniu swojego dziecka. 18-latek nosi zatem nazwisko znanego kompozytora Adama Sztaby, który niegdyś był mężem projektantki. To właśnie Sztabę Antoni uważa za swojego prawdziwego ojca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę, TY ZAPŁACISZ. A grozi nawet sąd
  2. Znany muzyk w tajemnicy wziął ślub! Ma 57 lat, jego żona jest DUŻO młodsza
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

źródło: Instagram

Następny artykuł