Dramatyczne wyznanie Doroty Szelągowskiej. Wyjawiła smutne kulisy opieki nad pierwszym dzieckiem

Dramatyczne wyznanie Doroty Szelągowskiej. Wyjawiła smutne kulisy opieki nad pierwszym dzieckiem Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Dorota Szelągowska miała w ostatnim czasie okazję do tego, by wypowiedzieć się nieco na temat swojego życia prywatnego. Ze strony prezenterki padły naprawdę zadziwiające słowa, która zapewne wstrząsnęły niejedną osobą. 38-laka otwarcie przyznała, że czas, gdy po raz pierwszy została mamą, nie był dla niej najłatwiejszy.

Dorota Szelągowska jakiś czas temu udzieliła wywiadu dla jednego z magazynów. Nie był to jednak zwyczajny wywiad, bowiem w głównej mierze dotyczył jej życia osobistego, a dokładniej faktów, o których nikt wcześniej nie miał pojęcia. Celebrytka wyjawiła poruszającą prawdę na temat swojego rodzicielstwa. Nikt nie spodziewał się, że moment, w którym jej dziecko pojawiło się na świecie nie był dla niej szczególnie sprzyjający.  

Dorota Szelągowska wyjawia prawdę o rodzicielstwie 

Dorota Szelągowska udzieliła już co najmniej kilku wywiadów, w których opowiedziała o relacjach z mamą oraz o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. 38-latka pokazała, że nie wstydzi się przeszłości i mimo wszystkich tragicznych przeżyć jest gotowa, by mówić o tym publicznie. Zdecydowana większość rozmów dotyczyła jednak jej relacji z mamą, natomiast Szelągowska niewiele mówiła o tym, jak wyglądało jej życie, gdy sama nią została. 

Dorota nie skrywała faktu, że przyjście na świat maleństwa, choć było to dla niej wielkim szczęściem, stanowiło też niemały kłopot. Miała wówczas problemy finansowe, przez co nie była wstanie zapewnić dziecku wszystkiego, czego potrzebowało.  

- Kiedy urodziłam pierwsze dziecko, nie było mnie stać na pampersy. Pamiętam tamte lata. Wiem, jak trzeba się nagimnastykować, żeby przeżyć miesiąc za mniej niż średnią krajową - zdradza.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W domu Doroty nigdy się nie przelewało 

38-latka zdradziła również, że od najmłodszych lat dotykała ją biedna. Otwarcie przyznała, że mimo nie najlepszych wówczas relacji z mamą, była pełna podziwu, jak udawało jej się przeżyć "od pierwszego do pierwszego". 

- Wychowywałam się w biedzie. Miałyśmy z mamą domek bez ogrzewania, na betonowej podłodze leżała licha wykładzina, taka, jakiej używa się podczas remontów. Nie mam pojęcia, jak udawało się mamie wiązać koniec z końcem - mówi. 

Co więcej, Szelągowska podkreśla, że swoją obecną sławę zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie, a mama w niczym jej nie pomagała. Przyznaje, że przebyła długą drogę, by być tu, gdzie teraz i nie ukrywa faktu, że dzięki temu zarabia całkiem dobrze. 

- Zarabiam dobrze, ale nie zatracam się w luksusie (...) Nie oderwałam się od ziemi - wyjawia.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Ponad tysiąc interwencji strażaków, straty są kolosalne. TVN podał fatalny bilans nocnych nawałnic
  4. Dramatyczne wyznanie Doroty Szelągowskiej. Wyjawiła smutne kulisy opieki nad pierwszym dzieckiem
  5. Artystka wywołała ogrom emocji w Opolu. Oburzyła wielu sposobem upamiętnienia tragicznie zmarłego Wodeckiego
  6. Kobieta w panice postawiła służby na nogi, bała się wsiąść do samochodu. Powód? Ręce opadają
     

Źródło: dziennik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News