Dorota Gardias wyszła ze szpitala prosi o pomoc
YouTube TVN Style
Joanna Szwalikowska - 8 Października 2020

Dorota Gardias wyszła ze szpitala. Pilnie prosi o pomoc, fani zasypali ją komentarzami

Wiadomość o tym, że Dorota Gardias, uwielbiana pogodynka stacji TVN, ma koronawirusa i trafiła do szpitala, poruszyła całą Polskę. W końcu gwiazda mogła wrócić do domu. Niestety nie oznacza to, że jej problemy zdrowotne zakończyły się. W swoim ostatnim poście na Instagramie pilnie prosi fanów o pomoc.

Pod koniec września media obiegł informacja o tym, że Dorota Gardias choruje na koronawirusa. Pogodynka zaraziła się od swojej córeczki, która z kolei przyniosła wirusa ze szkoły. O ile dziewczynka była w dobrym stanie, o tyle mama miała na tyle poważne problemy z oddychaniem, że trafiła do szpitala.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

Dorota Gardias opuściła szpital. Teraz prosi fanów o pomoc

Gwiazda miała problemy z oddychaniem, w związku z czym trafiła do szpitala. Na szczęście nie doszło jednak do najgorszego. Znana pogodynka TVN została już jednak wypuszczona do domu. Niestety jej problemy zdrowotne jeszcze się nie skończyły. Gwiazda w swoim ostatnim poście na Instagramie zaapelowała do fanów o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- W domku… #jakdobrze… mam sprawę … może macie jakieś dobre, sprawdzone, naturalne sposoby, żeby szybko wrócić do formy. Ja celuje teraz w soki z buraków, z czarnego bzu, miód manuka, pierogi. Jeśli możecie coś podpowiedzieć będę wdzięczna, może się to także przydać innym…, przepisy mile widziane - napisała gwiazda w swoim poście na Instagramie.

Dorota Gardias prosi fanów o pomoc oraz rady i przepisy na domowe mikstury, które pozwolą jej powrócić do zdrowia po przebytej chorobie. Zachęciła do dzielenia się swoimi sposobami, by pomóc zarówno jej, jak i innym internautom, którzy również mogą poszukiwać podobnych treści. Fani nie zawiedli pogodynki i natychmiast pospieszyli z pomocą.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

Internauci w komentarzach przekazali pogodynce mnóstwo rad na temat tego, jakie specyfiki powinna pić, by powrócić do sił. Fani jednocześnie życzyli jej dużo zdrowia oraz pisali, że bardzo mocno trzymają z nią kciuki. W ostatnim czasie pojawiły się również poruszające słowa dotyczące gwiazdy. Zarówno Dorota Gardias, jak i fani nie byli w stanie powstrzymać łez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W "Milionerach" wyśmiano uczestnika. Sam Hubert Urbański nie spodziewał się kontrowersji
  2. Anna Lewandowska ma w rodzinie bohaterkę. Amerykanie chcą stworzyć serial o jej życiu
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News