Doradca Leppera zmasakrowany w więzieniu. Jego żona "chciała" popełnić samobójstwo

Doradca Leppera zmasakrowany w więzieniu. Jego żona "chciała" popełnić samobójstwo Źródło: Fot. YouTube

Szokujące doniesienia z warszawskiego aresztu śledczego obiegły krajowe media! Doradca polityczny, z którego pomocy korzystał Andrzej Lepper, został brutalnie zaatakowany. Co szokujące, tragedia doprowadziła do próby samobójczej jego żony.

Piotr T. pozostaje w areszcie z powodu podejrzeń, według których miał posiadać na swym komputerze pedofilską pornografię i ją rozpowszechniać. Jego życie zmieniło się w prawdziwy koszmar, o czym poinformowała matka mężczyzny.

Doradca Leppera zaatakowany

- Był duszony. Z takimi zarzutami nie jest bezpieczny za kratami. (...) Wracał ze spacerniaka. Pod celą ktoś na niego czekał. Zaczął go dusić, sięgnął do kieszeni prawdopodobnie po nóż. Syna uratował współwięzień. Strażnik, który stał w pobliżu, odwrócił się i nie reagował, gdy Piotr wzywał pomocy. Wszystko jest na monitoringu - ujawniła załamana kobieta.

Szokujące szczegóły

Zarówno matka, jak i żona podejrzanego nie wierzą w prawdziwość postawionych mu zarzutów. Atak na doradcę Leppera w znaczący sposób odbił się więc na ich stanie psychicznym. - Kilka razy podsyłałam śledczym ksero jej paszportu. Mają tylko ślub buddyjski. Po zamachu na Piotra jego żona próbowała popełnić samobójstwo - ujawniła matka T.

Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Tarczyński załamany. PiS wbija mu nóż w plecy
  2. Wytrzymała w Warszawie 2 tygodnie. Musiała uciekać
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu