Doradca Leppera POBITY w areszcie

Doradca Leppera POBITY w areszcie

Ujawnione zostały szokujące informacje na temat doradcy śp. Andrzeja Leppera. Doszło do brutalnego pobicia w areszcie.

Prawa ręka nie żyjącego lidera Samoobrony ma obecnie bardzo trudny okres w swoim życiu. Od października przebywa w warszawskim areszcie na Białołęce.

Kłopoty przyjaciela Leppera

Mowa o jednym z najpopularniejszych w Polsce specjalistów od wizerunku Piotrze T. Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem posiadania oraz rozpowszechniania treści pedofilskich i zoofilskich. PR-owiec nie przyznaje się do winy. Do dramatycznych wydarzeń w areszcie miało dojść w lutym. Jeden ze współwięźniów zaatakował Piotra T. Zaczął dusić specjalistę od wizerunku oraz grozić mu nożem. Miał też powiedzieć, że zabije mężczyznę. Śledczy wyjaśniają sprawę. Część internautów doszukuje się drugiego dna i teorii spiskowej w całej sprawie. Piotr T. twierdzi bowiem, że pornografia dziecięca oraz zwierzęca w związku z posiadaniem, której jest oskarżony została zamieszczona na jego sprzęcie przez osoby trzecie.

Andrzej Lepper przekazał przyjaciołom niebezpieczną wiedzę?

Użytkownicy sieci zwracają uwagę też, że w więzieniu przebywa również wspólny przyjaciel śp. Andrzeja Leppera i Piotra T. znany biznesmen Zbigniew S. Okazuje się, że coraz mniej internautów wierzy w samobójczą śmierć lidera Samoobrony. W sieci pojawia się bardzo dużo teorii spiskowych, zgodnie z którymi polityk miał zostać zamordowany w związku z tym, że dysponował niebezpieczną wiedzą i mógł zaszkodzić wielu wpływowym osobom. Proponowane linki: 1. Sensacyjna teoria! "Lepper zginął bo miał dowody na dobijanie w Smoleńsku" 2. Funkcjonariusz ABW ujawnia: Lepper nie popełnił samobójstwa 3. Szokujące odkrycie! Lepper napisał przed śmiercią list, a w nim o Kaczyńskim Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News