Ubijała masło u Donatana, teraz zrywa swoje zaręczyny. I to z hukiem!

Ubijała masło u Donatana, teraz zrywa swoje zaręczyny. I to z hukiem!

Donatan jest polskim muzykiem i producentem, który zasłynął głównie dzięki swoim odważnym teledyskom, w których - jak sam mówi - promuje słowiańskie tradycje. Zresztą chyba każdy kojarzy młode dziewczyny ubijające masło i oblewające się mlekiem. Jak się okazuje, jedna z nich właśnie z hukiem zerwała zaręczyny. 

Donatan w bardzo krótkim czasie osiągnął ogromny, komercyjny sukces na polskiej scenie muzycznej. Już pierwszy album pt. "Równonoc. Słowiańska dusza" zatrząsł polskim rynkiem fonograficznym. Wydawnictwo szybko znalazło się na 1. miejscu polskiej listy przebojów i został sprzedany w nakładzie 75. tysięcy egzemplarzy. Wszyscy z pewnością kojarzą odważny teledysk do utworu "My Słowianie", w którym pokazane są piękne kobiety w słowiańskich strojach ubijające masło oraz oblewające się mlekiem. Jak się okazuje, jedna z najbardziej znanych modelek Donatana, Ola Ciupa właśnie zerwała zaręczyny - i to w jakim stylu!

Ola Ciupa z hukiem zrywa zaręczyny

Ola Ciupa jest modelką i celebrytką, która zasłynęła dzięki Donatanowi. Niedawno wszystkie media mówiły o jej zaręczynach z Łukaszem, które miały miejsce podczas ich wspólnych wakacji w Izraelu. Chodziły już plotki o szybkim ślubie i kupnie domu, niestety okazuje się, że nic z tego jednak nie będzie. Ciupa z hukiem przegoniła partnera, głośno komentując jego błędy. - To nie było to. Łukasz ostatnio bardzo ją zawiódł w ważnej kwestii. Chodziło o lojalność. Dodatkowo w ciągu ostatnich tygodni strasznie się zmienił. Ola nie poznawała już mężczyzny, w którym się zakochała i z którym planowała dzieci.  Ola podjęła decyzję, że nie chce z nim być i zerwała zaręczyny. Ale nie rozpacza. Rzuciła się teraz w wir imprez i spędza czas z koleżankami, dla których nie miała ostatnio czasu. Cieszy się, że ma wsparcie i nie jest sama - komentowała sprawę przyjaciółka Oli w rozmowie z Onetem.

Kontrowersje wokół Donatana

Donatan jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych i rozpoznawalnych producentów muzycznych w naszym kraju. Jego utwór "My Słowianie" reprezentował już Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze, gdzie doczekał się oskarżeń o propagowanie rasizmu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sam mężczyzna również od czasu do czasu potrafi szokować. Kilka miesięcy temu kontrowersje wzbudziło jego zachowanie podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Muzyk podczas pozowania na ściance złapał za pośladek gwiazdę polskiej muzyki, Edyty Górniak, o czym przez kilka tygodni mówiły wszystkie media. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Julka chciała uprawiać seks na imprezie. Ale kiedy chłopak się rozebrał, zmroziło jej krew w żyłach
  2. Burza po DDTVN, widzowie oburzeni! Prokop zwyzywał gościa?
  3. Polska na wojennej ścieżce z Unią Europejską. Rząd też złożył skargę do Trybunału
Następny artykuł