Wyjątkowe zdjęcie Donalda Tuska w sieci. Nie poznacie go

Wyjątkowe zdjęcie Donalda Tuska w sieci. Nie poznacie go

Donald Tusk mocno udziela się w mediach społecznościowych. Jest jednym z niewielu polskich polityków, który ma ponad milion obserwujących. Jednak tym razem zaskoczył wszystkich. Polityk opublikował zdjęcie, które szokuje. Nikt go nie poznał.

26 maja jest obchodzony dzień matki. Politycy również postanowili złożyć życzenia swoim matkom. Donald Tusk zrobił to w zaskakujący sposób. Dodał fotografię, która szybko stała się hitem w sieci. Internauci oszaleli na punkcie tego zdjęcia, które rozeszło się w kilka minut w internecie i mediach. Polityk po raz kolejny zaskoczył wszystkich.

Donald Tusk zaskoczył użytkowników instagrama

Tusk dodał zdjęcie, na którym jest wraz ze swoją mamą. W pierwszej chwili trudno go poznać. Dopiero podpis ułatwia rozpoznanie naszego byłego premiera, który na fotografii jest małym chłopcem w czarnych okularach przeciwsłonecznych. Ten wpis bardzo rozczulił internautów. Zdjęcie pojawiło się na instagramie. Zebrało już ponad 5 tysięcy polubień. - Najlepsza mama na świecie - brzmi podpis zdjęcia. Ten wpis poruszył wszystkich obserwatorów. Posypała się lawina komentarzy, w których ludzie komplementowali małego Tuska, jednocześnie nie kryli zdziwienia, że ten niepozorny chłopiec po latach stał się premierem Polski, a potem przewodniczącym Rady Europejskiej. Na rodzinnej fotografii pojawiła się również siostra Sonia, która stoi w cieniu starszego brata. Kobieta nie wychyla się medialnie, udzieliła tylko kilku wywiadów, w których ciepło mówi o swoim bracie. Kobieta jest tłumaczką języka niemieckiego i nie próbuje swoich sił w polityce, woli zostawić to w rękach młodszego brata. Donald Tusk to nie jedyny polityk, który w mediach społecznościowych wyraził swoją miłość do matki. Poza nim zdjęcie wstawił Tomasz Siemoniak, a życzenia wrzucił Ryszard Petru. Publiczne okazywanie miłości stało się bardzo popularne nawet wśród polityków. Czekamy na inne zdjęcia polityków, które mogą poruszyć serca.   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska nie mogła powstrzymać łez. To najgorszy dzień w jej życiu
  2. Będą sikać na pomnik smoleński! Kaczyński dostanie zawału
  3. Afera stulecia?! Mieszkańcy Smoleńska alarmują: „Polski wrak zniknął”
Źródło: wiadomosci.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News