Donald Tusk w żałobie. Niezwykle emocjonalny wpis, chce się płakać

Donald Tusk w żałobie. Niezwykle emocjonalny wpis, chce się płakać

Donald Tusk pogrążył się w strasznej żałobie, podzielając uczucia nas wszystkich. Jego piękny wpis wyciska łzy, a komentujący oddają się modlitwie i wzajemnemu wsparciu. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że ta kobieta była dla niego aż tak ważna.

Donald Tusk na swoim oficjalnym profilu na Twitterze postanowił podzielić się osobistymi odczuciami na temat śmierci Kory. O głębokiej żałobie poinformował swoich obserwatorów już nad ranem. Nikt nie spodziewał się tak emocjonalnego wpisu. - Kora. Byłaś u nas w domu niemal codziennie od czterdziestu lat. I chcę Ci powiedzieć, że Twój koncert dla nas nigdy się nie skończy. - napisał były premier Polski.

Donald Tusk wspomina zmarłą artystkę. Jej muzyka na zawsze pozostanie z nami

Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że Donald Tusk tak bardzo wsłuchiwał się w utwory Kory. Wiele młodych osób pozna ją bliżej dopiero teraz - na wiadomość o śmierci wokalistki znaczna część Polaków wyszukuje jej utwory w sieci. We wpisach na Twitterze ludzie dzielą się cytatami z jej tekstów oraz przede wszystkim prostym postanowieniem: "Dziś cały wieczór będę słuchał Kory". - Koncert trwa - twierdzi użytkowniczka Twittera. Wielu dziennikarzy, polityków, celebrytów i artystów wspomina życie i twórczość Olgi Jackowskiej. Kora była wokalistką zespołu Maanam, przede wszystkim jednak swój czas poświęcała na pisanie tekstów, które zapadły w pamięć milionom. Zmarła w Bliżowie około godziny 5:30, o czym poinformowała jej rodzina. Od wielu lat zmagała się z rakiem, który ostatecznie wygrał. Wiadomo, że Kora Jackowska nie przepadała za polityką partii rządzącej i tuż przed śmiercią usilnie wspierała protestujących Polaków. Nie wiadomo jednak co sądziła na temat przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ostatnie słowa Kory. Nie wszystkim się spodobają
  2. Michał Szpak zrobił to na oczach tysięcy fanów. Rozpłaczecie się
  3. Największa gwiazda "Mam talent" leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją nawet przyjaciele
  4. Skatowana psina. Mimo to przeszła kilometry, żeby kogoś uratować
Kora Kora w 2015 roku. Fot. Facebook/KORA Kora Wokalistka Maanam w "Must be the music". Fot. YouTube/
Must Be The Music Polsat Donald Tusk fot. Instagram Donald Tusk fot. Instagram
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News