Mężczyzna groził Tuskowi, że go zabije

Mężczyzna groził Tuskowi, że go zabije

Donald Tusk powrócił do świata polskiej polityki niczym boomerang. Jego obecność nie wszystkim się jednak spodobała - jak donoszą media, polityk znalazł się w poważnym niebezpieczeństwie. 48 letni mieszkaniec Gdańska nosił się z zamiarem zamordowania byłego premiera.

Donald Tusk, jak każdy ważny polityk, ma zarówno grono swoich zagorzałych sympatyków, jak i przeciwników. Reprezentant tej drugiej grupy zdobył się na coś wyjątkowo obrzydliwego - groził, że zabije byłego premiera. Po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce w naszym kraju, służby wyjątkowo poważnie potraktowały słowa mężczyzny.

Donald Tusk dostanie "kulkę w łeb"? Szokujące telefony

Jak poinformował portal rmf.fm, w Gdańsku doszło do kolejnego nieprzyjemnego incydentu. Funkcjonariusze policji otrzymywali na numer alarmowy zgłoszenia, w których anonimowy mężczyzna wygrażał, że zabije Donalda Tuska.

- Zginął Adamowicz, zginie Tusk, do widzenia - brzmiał pierwszy z telefonów.

Na jednym telefonie się niestety nie skończyło. Mężczyzna dalej dzwonił na numery alarmowe, a jego słowa były wyjątkowo przepełnione agresją.

- Dostanie kulką w łeb - brzmiało kolejne "zgłoszenie".

Dziś, w okolicach godziny 6 rano, mężczyzna został schwytany, a zatrzymania dokonali funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Gdańskiej Komendy Miejskiej. Jak się okazuje, jest to 48 letni mieszkaniec Gdańska. Wiadomo również, że nie przebywał on w miejscu swojego zamieszkania - znaleziono go w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Teraz mężczyzna zostanie przesłuchany i zatrzymany do wyjaśnienia, a jego telefon został zabezpieczony jako dowód w sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdańsk nie jest już bezpiecznym miejscem? Mieszkańcy drżą o swoje życie

To już kolejna tak poważna sytuacja, która rozegrała się w Gdańsku w ciągu ostatnich dni. Zaledwie 3 dni temu publicznie zamordowany został prezydent miasta, a od tamtej pory pojawiło się już kilka niebezpiecznych incydentów. Wczoraj ktoś do gdańskiego sądu wtargnął z nożem, a dziś policja schwytała kolejnego, potencjalnego mordercę. Mieszkańcy nie czują się już bezpiecznie we własnym mieście.

- Aż strach wyjść na ulice... co z tego, że człowiek niewinny i nic zarzucić sobie nie może. Jedynym przewinieniem śp. Pawła Adamowicza też było tylko to, że żył, pomagał i był szczęśliwy - powiedziała jedna z rozpaczonych kobiet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Urszula Dudziak? Zarobki królowej jazzu wbiją was w fotel!
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. To NIELUDZKIE! Skandaliczna promocja w gdańskim klubie: „Darmowe shoty na hasło: Adamowicz”
  4. Nowy wątek ws. morderstwa Adamowicza. Służby biorą się za znajomych Stefana W.
  5. Matka upiła kilkumiesięczne dziecko wódką. Gdy straciło przytomność, poszła na imprezę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News