Układ rozpada się na naszych oczach! Tusk zmroził Kaczyńskiego

Układ rozpada się na naszych oczach! Tusk zmroził Kaczyńskiego

Donald Tusk stał się głównym bohaterem okładek prawicowych gazet. Nie da się ukryć, że w takich wydaniach jeszcze nigdy nie widzieliśmy byłego premiera Polski.

Donald Tusk pozostaje w stałym konflikcie politycznym z Jarosławem Kaczyńskim i członkami PiS już od lat. Ludzie należący do aktualnego obozu władzy niejednokrotnie przekonywali nas, że okres władzy Tuska był dla Polski prawdziwym kataklizmem. Teraz media wspierające PiS postanowiły bardzo dobitnie pokazać Polakom, jaki "tak naprawdę" jest przewodniczący Rady Europejskiej.

Donald Tusk atakowany przez media

Ostatnie dni w polskiej polityce pełne są naprawdę silnych emocji, a głównym tematem wszelkich dyskusji jest afera KNF oraz zeznania Donalda Tuska przed komisją ds. Amber Gold. Według wielu obie te kwestie stanowią niewiarygodną porażkę rządu PiS, któremu coraz bardziej usuwa się grunt spod nóg. Co więcej, coraz częściej mówi się o powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki. Zarówno Kaczyński, jak i jego ludzie zdają sobie doskonale sprawę z tego, że Tusk jest dla nich bardzo poważnym przeciwnikiem, który może bardzo namieszać w ich planach. Były premier doskonale pokazał to podczas starcia z Małgorzatą Wassermann. Nie dziwi więc fakt, że teraz, gdy oczy wszystkich Polaków zwrócone są w stronę PiS-u za sprawą afery KNF, to członkowie rządu starają się jak tylko mogą, odciągnąć od siebie uwagę ludzi. Właśnie dlatego np. na okładce "Sieci" widzimy Tuska przypominającego wampira rodem z horroru. Do tego został zamieszczony następujący podpis.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Demonizowanie byłego premiera

- W najnowszym numerze Sieci dziennikarze podejmują temat powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Jasno wskazują, że oznacza to cofnięcie się czasów III RP i odbudowę układu zamkniętego - czytamy. Również DoRzeczy dorzuciło do tego swoje trzy grosze w postaci okładki, na której przedstawiono Donalda Tuska, jako kelnera. Były premier ma do tego muszkę w barwach flagi UE, a na tacy niesie imigrantów, a także transwestytę z tęczową flagą. - Boże, chroń nas przed Tuskiem. Jak wyglądałaby Polska pod rządami PO – raport - czytamy. Jednak zarówno internauci, jak i dziennikarze ostro skrytykowali takie podejście. Przez to może się okazać, że okładki te, zamiast przeszkodzić to pomogą Tuskowi, ośmieszając Kaczyńskiego. - Tak Donald Tusk to koszmar. Koszmar dla przyszłości prezydentury Dudy. Koszmar dla Kaczyńskiego, który zawsze przegrywa z Tuskiem. Koszmar dla całego PiSowskiego układu. Dla przyzwoitych Polaków, którzy chcą rozsądnej Polski - Donald Tusk to nadzieja - pisze jeden z Internautów. screen twitter.com screen twitter.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera w TVN24! Żona Ziobry nagle zadzwoniła podczas programu na żywo
  2. Pawłowicz bezlitośnie zniszczona! Z tego się nie pozbiera?
  3. „Uśmiech na twarzy Kaczyńskiego”. Politycy komentują nową partię polityczną
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł