Kasia Tusk pokazała swój ulubiony kosmetyk. Cena powala

Kasia Tusk pokazała swój ulubiony kosmetyk. Cena powala

Donald Tusk przed laty bardzo lubił opowiadać o swojej córce, która wchodziła w dorosłe życie. Dziś kobieta jest znaną postacią w internecie, gdzie często zwraca się do swoich fanów. Tym razem postanowiła opowiedzieć o swoim ulubionym kosmetyku.

Donald Tusk wiele lat temu zapowiadał, że jego córka zrobi wielką karierę. Polityk jeszcze przed swoją pracą w roli premiera twierdził, że młoda Kasia jest bardzo utalentowana i ma już pomysł na swoje życie, dzięki któremu niebawem stanie się o niej bardzo głośno. Ostatecznie okazało się, że obecny przewodniczący Rady Europejskiej nie pomylił się w tym wypadku.

Jego córka zaczęła przedstawiać Polakom swoje pomysły na modne kreacje, które bardzo przypadły do gustu tysiącom osób. W związku z tym w internecie regularnie ukazują się kolejne wpisy Kasi Tusk, które spotykają się z bardzo pozytywnymi recenzjami. Kobieta postanowiła ostatnio pochwalić się swoim ulubionym kosmetykiem, czym zaskoczyła wielu fanów. Jego cena może być uznawana za zaskakującą.

Donald Tusk musi być dumny z osiągnięć córki

Kasia Tusk swoją karierę rozpoczęła kilka lat temu, gdy zaczęła udzielać się na swoim blogu. W krótkim czasie blog makelifeeasier.pl stał się bardzo popularny, zyskując dziesiątki tysięcy wiernych fanów, którzy regularnie meldują się na stronie, by czytać nowe porady tworzone przez córkę jednego z najbardziej znanych polityków na świecie.

W jednym z ostatnich wpisów kobieta postanowiła, że pochwali się jednym ze swoich ulubionych kosmetyków, który z pewnością stanie się bardzo popularny dzięki jej rekomendacji. Kasia Tusk stwierdziła, że bardzo chwali sobie działanie jednego z kosmetyków, dzięki czemu z pewnością w najbliższym czasie stanie się on bardzo popularny.

Donald Tusk zapowiedział wielką karierę Kasi

Okazuje się, że Kasia Tusk poleca peeling The Ordinary – Lactic Acid 10% + HA, który jest produktem w stu procentach wegańskim. Z pewnością każdy doceni jego niską cenę, która wynosi jedynie 30 złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Donald Tusk wielokrotnie wspominał, że jest bardzo dumny ze swojej córki i sukcesu, jaki udało jej się osiągnąć. Trzeba przyznać, że jej przebojowość przyniosła jej wielką rozpoznawalność i wiele innych korzyści.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach!
  2. Anna Dymna totalnie PONIŻONA. Legendarna aktorka zdradziła, co mówią do niej ludzie na ulicy. To tak przykre, że chce się płakać
  3. Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej
  4. Straszna katastrofa lotnicza! Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
  5. Marta Kaczyńska wprawiła wszystkich w osłupienie. Internauci nie wierzyli w to, co zobaczyli na zdjęciu
  6. Stan byłego męża Rozenek jest fatalny. Najnowsze zdjęcia ze szpitala są porażające, nie może chodzić i mówić

Źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News