Domnika Tajner przerywa milczenie ws. oskarżeń prokuratory. Może spędzić w więzieniu wiele lat

Domnika Tajner przerywa milczenie ws. oskarżeń prokuratory. Może spędzić w więzieniu wiele lat Źródło: instagram/dominika tajner

Domnika Tajner została oskarżona przez prokuraturę o wyłudzenie pieniędzy, za co grozi jej wyrok skazujący na wiele lat pozbawienia wolność. Gwiazda przerwała milczenie i wypowiedziała się na temat oskarżeń.

Dominika Tajner została oskarżona o wyłudzenie ponad miliona złotych. Nie została zatrzymana, sama stawiła się na przesłuchanie w terminie, który został jej wyznaczony. Zarzut, który usłyszała, obejmuje podejrzenia "o pomocnictwo w wyłudzeniu kredytu oraz przedłużenie nierzetelnych pisemnych oświadczeń dotyczących jej uzyskiwanych dochodów". Najprawdopodobniej swoim działaniem wprowadziła w błąd pracowników wołomińskiego oddziału Skok. Za wszystko, czego miałaby się dopuścić, grozi jej 10 lat pozbawienia wolności. 

Dominika Tajner i sprawa SKOK Wołomin

Pomimo tego, że pojawiła się na przesłuchaniu, Dominika Tajner odmówiła składania zeznań, nie przyznała się także do winy. Kilka godzin po zakończeniu przesłuchania gwiazda wystosowała oficjalne oświadczenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam - tak brzmi oficjalne oświadczenie gwiazdy. 

Dominika Tajner przerywa milczenie ws. oskarżeń

Gwiazda nie poprzestała na podaniu powodów, dla których niemożliwe jest, by była związana z aferą SKOK - odniosła się także do swojego wizerunku, który jest właśnie niszczony, pomimo tego, że jest podejrzaną, a póki co nikt jej nie udowodnił winy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Jest mi bardzo przykro, że mój wizerunek cierpi mimo, że NIGDY nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy NIKOGO nie okradłam. a tym samym nie wyrządziłam świadomej krzywdy. Zawsze staram się pomagać potrzebującym ludziom, których spotykam na swojej drodze. Żywię przekonanie, że Prokuratura stanie na wysokości zadania i w sposób uczciwy i rzetelny oceni zgromadzone dowody, a tym samym potwierdzi moje stanowisko w tej sprawie. Czuję, że stałam się ofiarą, która bez mojej wiedzy i woli została wplątana w tą nieczystą sytuację dlatego proszę nie paskować mojej twarzy i używać pełnego nazwiska - zakończyła oświadczenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł