Tato Tajner zdążył już wziąć ślub? Zaskakujący szczegół mówi wszystko

Tato Tajner zdążył już wziąć ślub? Zaskakujący szczegół mówi wszystko Źródło: youtube.com/Onet Rano

Dominika Tajner nie odnosi się publicznie do związku swojego taty. Bardzo możliwe, że postanowiła przemilczeć także wiadomość o zawarciu małżeństwa Apoloniusza Tajnera z młodszą partnerką. Ten detal zwrócił uwagę wszystkich fanów.

Dominika Tajner przeszła w tym roku wiele ciężkich chwil. Porażka w "Tańcu z gwiazdami", a zaraz po niej wieść o rozwodzie skutecznie zepsuła jej humor na kilka tygodni i sprawiła, ze jej rodzina była jedną z najuważniej obserwowanych przez media. Wiele emocji wzbudziła także informacja o ciąży młodszej partnerki jej ojca. Teraz może się okazać, że para postanowiła zalegalizować związek.

Związek Apoloniusza Tajnera i jego młodszej partnerki wzbudzał wiele emocji

Nie tylko Dominika Tajner zwróciła na siebie uwagę mediów swoim związkiem, a w zasadzie jego końcem. Podobnie było w przypadku głowy rodu, Apoloniusza Tajnera. Mężczyzna mimo swojego wieku związał się z piękną kobietą, jednak nie wszystkim przypadła do gustu. Wszystko przez różnicą wieku, która wynosi 36 lat.

Ani 65-latek, ani Izabela Podolec nie przejmowali się krytyką innych. 29-latka zawsze zaprzeczała nieżyczliwym słowom, jakoby miała być z trenerem tylko dla jego pieniędzy - według niej, łączące ich uczucie jest szczere.

Oliwy do ognia dodała wieść o ciąży pięknej brunetki. Ogromna część fanów trenera uznała, że to bardzo niestosowne, a do tego krzywdzące dla dziecka. Nie mogli sobie wyobrazić, jak ponad 60-letni mężczyzna może zostać ojcem, tym bardziej, że nie wierzyli w trwałość tego związku. Jak się okazuje, sprawy mogły przybrać bardzo poważny obrót. Fani zauważyli istotny drobiazg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Tajner zataiła ślub ojca? Nikt nie wierzył, że ten związek przetrwa

Wbrew przypuszczeniom opinii publicznej, wszystko wskazuje na to, że Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner myślą o sobie bardzo poważnie. Jak się okazuje, para prawdopodobnie wzięła tajemny ślub. Doszli do tego uważni obserwatorzy, którzy podczas oglądania wywiadu z 65-latkiem w TVP zauważyli coś, co ich zdaniem nie pozostawia wątpliwości.

Chodzi o złotą obrączkę, jaką udało się zobaczyć w kilku kadrach wypowiedzi przed kamerami. Faktycznie, serdeczny palec trenera jest ozdobiony bardzo charakterystycznym pierścionkiem, który dosyć jednoznacznie przypomina właśnie ślubną obrączkę.

Jak na razie ani Dominika Tajner, ani żaden inny członek rodziny nie wypowiedział się na ten temat. Fani i internauci nie maja jednak wątpliwości - pojawienie się biżuterii na dłoni mężczyzny jest dla nich niepodważalnym znakiem, że para w kocu się pobrała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News