Dominika Tajner pochwaliła się piękną mamą. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę (Zdjęcie)

Dominika Tajner pochwaliła się piękną mamą. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę (Zdjęcie) Źródło: Instagram - Dominika Tajner

Dominika Tajner postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem swojej matki, z którą łączy ją wyjątkowa relacja. Gwiazda nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swojej mamy i bardzo ją kocha. Polacy docenili urodę kobiety.

Dominika Tajner miała w ostatnich tygodniach wiele problemów. Wszystko zaczęło się od wieści o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim, czego nie spodziewał się nikt. Celebryci wyglądali na bardzo szczęśliwą parę i nikt nie przewidywał, że ich miłość może zakończyć się właśnie teraz. Do rozwodu doszły problemy zdrowotne młodego Maksymiliana, syna kobiety. Fani głośno wyrażali swoje obawy o zdrowie gwiazdy.

Wygląda jednak na to, że wszystko w jej życiu zaczyna się układać. Relacja z Michałem Wiśniewskim miała znacznie poprawić się po wspólnym spędzaniu czasu z chorym Maksymilianem, a sam chłopiec powoli wraca do pełni sił, dzięki czemu kobieta znów będzie mogła zająć się swoimi czynnościami. Teraz postanowiła, że opublikuje zdjęcie swojej mamy.

Dominika Tajner przeżywała trudne dni

Dominika Tajner nie mogła cieszyć się spokojem w ostatnich tygodniach. Jej występ w Tańcu z gwiazdami błyskawicznie został przyćmiony przez sensacyjną wiadomość o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim, na który się nie zapowiadało. Do tej pory oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych z zawarcia małżeństwa i nic nie zapowiadało rozstania. Taki obrót spraw z pewnością przysporzył kobiecie wiele nerwów.

Podobnie było z nieoczekiwaną chorobą syna, która okazała się bardzo poważna. Chłopiec wrócił już jednak do domu, a kobieta zaczyna powoli wznawiać swoje codzienne zajęcia. Ostatnio mogliśmy oglądać ją podczas finału Tańca z gwiazdami, a widzowie docenili to, że gwiazda nie wyglądała na zmęczoną prywatnymi problemami.

Dominika Tajner chwali się swoją mamą

Teraz celebrytka postanowiła, że opublikuje w internecie zdjęcie swojej mamy, byłej żony Apoloniusza Tajnera. Aleksandra Tajner nie była znana fanom byłej żony Michała Wiśniewskiego, lecz gwiazda postanowiła to zmienić. Po jej wpisie w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Piękna kobieta! Dlaczego chwalisz się nią dopiero teraz? - pisze jeden z internautów, doceniając urodę Aleksandry Tajner.

- To teraz wiadomo, po kim odziedziczyłaś urodę. Przekaż mamie, że wygląda wspaniale - dodaje kolejna internautka.

(fot. Instagram - Dominika Tajner)

  1. Michał Szpak ma sławnego i BARDZO przystojnego kuzyna. Założymy się o miliony, że nie zgadniecie kim jest!
  2. Anna Przybylska umierała na oczach całej Polski. Jej ostatni wpis na Instagramie złamie wam serce
  3. Ciężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporem
  4. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąba powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe
  5. Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące
  6. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł