Była żona Wiśniewskiego kpi z kolejnego rozwodu. "Proponuję kupić pakiet do Urzędu Cywilnego"

Była żona Wiśniewskiego kpi z kolejnego rozwodu. "Proponuję kupić pakiet do Urzędu Cywilnego" Źródło: youtube.com

Dominika Tajner oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Michałem Wiśniewskim. Teraz z jej rozwodu drwi była żona muzyka. Wpis w mediach społecznościowych zaskoczył internautów.

Dominika Tajner była czwartą żoną legendarnego wokalisty zespołu "Ich Troje". Celebrytka swoje rozstanie z Wiśniewskim potwierdziła poprzez wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych. O problemach w ich małżeństwie mówiło się już od jakiegoś czasu, ale wiele osób było, przekonanych, że Wiśniewscy poradzą sobie z tymi problemami. Jednak prawda okazała się zupełnie inna. Teraz z rozwodu muzyka drwi jego była żona, która ośmieszyła go przed tysiącami internautów.

Dominika Tajner nie spodziewała się takiego ciosu

Nie da się ukryć, że informacja o kolejnym rozwodzie Michała Wiśniewskiego była największą nowiną ostatnich dni. Oczywiście to sprawiło, że wiele osób zastanawiało się, jak na aktualną sytuację rodzinną piosenkarza patrzą jego pozostałe trzy byłe żony. Jedna z nich w bardzo szyderczy sposób skomentowała czwarty rozwód muzyka na swoim profilu na portalu Facebook.

Magda Femme była pierwszą żoną wiśniewskiego oraz występowała wraz z nim i Jackiem Łągwą w zespole "Ich troje". Ich małżeństwo trwało pięć lat,. Media i internauci w ostatnich dniach nie dawali spokoju wokalistce i ciągle pytali ją o aktualne sprawy Michała Wiśniewskiego. Femme w końcu się przełamała i zamieściła wpis, który zszokował wszystkich.

 - Odpowiadając na pytania mediów odnośnie komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego - pisze wokalistka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zmieszani

Ostry komentarz celebrytki wywołał bardzo mieszane uczucia u internautów. Według niektórych był on niepotrzebnie przesadzony. Natomiast inni uważają, że Magda Femme trafiła nim w punkt i wywołał u nich prawdziwą salwę śmiechu.

 - Wystarczyło napisać, że temat zamknięty i tyle po co te złośliwości o pakietach do USC? - pisze jedna z internautek.

 - Bardzo żartobliwe podejście do sprawy. Mam nadzieję, że po tym wpisie dadzą Ci spokój w temacie Pana W. Pozdrawiam - czytamy.

 - Hahaha rewelacyjny wpis , pakiet na grouponie, padłem - dodaje internauta.

Dominika Tajner screen facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News