Dominika Tajner wspomina małżeństwo z Michałem Wiśniewskim. Opublikowała wiele mówiące zdjęcia

Dominika Tajner wspomina małżeństwo z Michałem Wiśniewskim. Opublikowała wiele mówiące zdjęcia Źródło: instagram/dominika_tajner/

Dominika Tajner najwyraźniej postanowiła nieco powspominać stare czasy. W mediach społecznościowych opublikowała aż dwa zdjęcia, które ukazują, jak bliska była jej rodzina Wiśniewskich. Czyżby celebrytka tęskniła za Michałem?

Dominika Tajner jest właśnie w trakcie rozwodu, którego jak sama mówiła, zupełnie się nie spodziewała. Choć wiele wskazywało na to, że w jej małżeństwie panuje istna sielanka, media nagle obiegła informacja, że para, a raczej tylko gwiazdor, zamierza się rozstać. Od tego czasu w sieci pojawiło się wiele wywiadów z celebrytką, która otwarcie mówiła o małżeństwie i o swoim podejściu do rozwodu, nie ukrywając powodów.

Każda z jej wypowiedzi pokazywała, że coraz bardziej oswaja się z zaistniałą sytuacją i początkowy żal do ukochanego przerodził się w obojętność. Jej ostatnie zdjęcia zdają się jednak być dowodem na coś zupełnie innego, a dokładniej na tęsknotę, jaka zaczęła jej doskwierać.  

Dominika Tajner wspomina małżeństwo z Michałem 

W czasie, gdy Dominika cieszyła się jeszcze małżeństwem z Michałem Wiśniewskim, chętnie zajmowała się czwórką jego dzieci, których bardzo polubiła. I z wzajemnością. Zarówno celebrytka, jej 9-letni syn i pociechy lidera Ich Troje, lubili spędzać czas w swoim towarzystwie. Nic zatem dziwnego, że nagły brak kontaktu z nimi spowodowany rozwodem, był dla Tajner sporym szokiem. 

Na swoim Instagramie postanowiła opublikować fotografię, do której zapozowała cała czwórka i wprost wyznać, że bardzo za nimi tęskni. Najwyraźniej małżeństwo z Michałem miało też pozytywne aspekty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wspominki i wielka tęsknota za dzieciakami... - napisała. 

Chwilę później opublikowała drugie zdjęcie, tym razem tylko z najmłodszą córką gwiazdora, gdzie zamieściła równie poruszający opis. 

- A Vivi zawsze będzie małą królewną - dodała. 

Co na to internauci? 

Fani Dominik okazali się jak zawsze bezpośredni w swoich komentarzach. Choć niektórzy bardzo przejęli się tęsknotą celebrytki, inni zdawali się nie przykuwać do niej większej wagi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

- Gdy za kimś tęsknię to po prostu do niego dzwonię/piszę/jadę. Nie szukając atencji portali plotkarskich poprzez czułe i łzawe publikację - czytamy. 

- Tak trudno zadzwonić czy napisać do nich i szczerze o tym powiedzieć ? A nie.. dziś liczy się tylko to by zaraz o Pani napisali na portalu plotkarskim - pisze fanka. 

- Dokładnie to samo odczucie! No żenada po prostu - dodaje kolejna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych 
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News