Przyjaciółka Tajner zdradziła jej pilnie strzeżony sekret. Będzie afera?

Przyjaciółka Tajner zdradziła jej pilnie strzeżony sekret. Będzie afera? Źródło: youtube/JastrzabPost/

Dominika Tajner chciała zachować tę informację tylko dla siebie, a tymczasem jej przyjaciółka ujawniła całą prawdę. Gwiazda może nie być szczególnie zadowolona z tego powodu.

Dominika Tajner rozważnie podchodzi do tego, co i ile pokazuje w mediach społecznościowych. Choć celebrytka nie stroni od publikacji i chętnie przekazuje nowinki ze swojego życia, osobistą sferę chce pozostawić tylko dla siebie i najbliższych, mimo iż fani tak zawzięcie dociekają najmniejszych nawet szczegółów. Wiele rzeczy Dominika stara się zachować w sekrecie - przynajmniej do momentu, gdy poczuje się na siłach, by o tym powiedzieć.

Dominika Tajner układa życie od nowa?  

Nie da się ukryć, że rok 2019 był dla córki Apoloniusza Tajnera naprawdę burzliwy. Niespodziewanie zakończona małżeńska sielanka po tym, jak Michał Wiśniewski wystąpił o rozwód, tragiczny stan zdrowia syna, hejt związany z tanecznym show i wiele innych nieprzyjemności, z którymi przyszło jej się zmierzyć. Pocieszający z pewnością nie był dla niej fakt, że jeszcze przed finalną rozprawą rozwodową, gwiazdor zaczął układać swoje życie u boku nowej partnerki.

Dominika długo milczała o swoim życiu uczuciowym i nie zdradzała, czy podobnie jak u byłego ukochanego w jej życiu pojawił się nowy obiekt westchnień. Przełom nastąpił w pierwszych dniach stycznia, gdy zmieniła swój status na Facebooku obwieszczając, że jest "w związku". Celebrytka postanowiła jednak dawkować fanom informacje i nie zdradziła kim jest ten szczęśliwy wybranek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przyjaciółka zdradziła jej strzeżony sekret

Niewkluczone, że gdy Dominika Tajner dowie się co ujawniła jej przyjaciółka, wybuchnie niemała afera. Choć celebrytka próbowała jak najdłużej zachować w tajemnicy kim jest jej nowy partner, dobra znajoma powiedziała na ten temat nieco więcej zdradzając, że mężczyzna jest biznesmenem z Warszawy, a z Tajner zna się już od kilku dobrych miesięcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. 180 osób nie żyje. Wszystko płonie, Polsat donosi o katastrofie samolotu

- Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej - ujawniła dla Faktu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  4. Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę
  5. Córka Małgorzaty Foremniak to piękność nie z tej ziemi. Zdjęcia, które obiegły internet, mówią same za siebie

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News