Czwarta żona Wiśniewskiego będzie pouczać Polki. Zarobi astronomiczne pieniądze?

Czwarta żona Wiśniewskiego będzie pouczać Polki. Zarobi astronomiczne pieniądze? Źródło: Instagram/@dominika_tajner

Dominika Tajner znalazła nowe powołanie - będzie pomagać innym kobietom. Za swoje usługi zamierza jednak inkasować niemałe sumy. Bardzo możliwe, że 4. żona lidera ich Troje właśnie odkryła źródło gigantycznego zarobku.

Dominika Tajner przeżyła w tym roku wiele ciężkich chwil. Rozwód i choroba syna sprawiły, że prawie w ogóle nie myślała o sobie. Teraz wszystko ma się zmienić, a żona wokalisty będzie się realizować w zupełnie nowej dziedzinie. Gwiazda postanowiła postawić pierwsze kroki w dość popularnym ostatnio biznesie - coachingu.

Dominika Tajner nauczy kobiety, jak mają doceniać siebie

Coaching to zajęcie z pogranicza psychologii i marketingu, którego cel dość trudno określić. Nie jest to terapia, ponieważ w jego zamyśle nie mieści się leczenie traum z przeszłości, nie jest to również tworzenie strategii PR-owej, gdyż strategie coachingowe aplikuje się nie tylko do biznesu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielu coachów twierdzi, że ich zawodem jest "zmienianie życia". Oczywiście wszystko za odpowiednią, bardzo wysoką cenę. Ostatnio postanowiła do nich dołączyć Dominika Tajner. Swoje przedsięwzięcie mocno reklamuje na swoim koncie na Instagramie.

Już niedługo Dominika Tajner zadebiutuje w nowej roli

Nazwa warsztatów, które ma gwiazda ma prowadzić wraz z tancerką Pauliną Biernat, to "Jestem piękna i świadoma i nie boję się o tym mówić".

- Już w sobotę 12 października mamy pierwsze warsztaty, które z przyczyn losowych musiałyśmy przełożyć, ale jeszcze są wolne miejsca i bardzo serdecznie zapraszam, będziecie bardzo zadowolone, bo program powiedziałabym jest nawet trochę poszerzony i chyba ulepszony - napisała na Instagramie czwarta żona Michała Wiśniewskiego.

Dominika Tajner nie ukrywa, że warsztaty są przeznaczone głównie dla kobiet, ale nie zamierza zniechęcać panów do wzięcia w nich udziału.

- Zapraszam wszystkie dziewczyny, facetów też, jak chcecie się poznać na dziewczynach, to tylko u nas - dodała gwiazda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie ma być motywem przewodnim warsztatów, ale wnioskując z cytatu, którym ostatnio podzieliła się z fanami Dominika Tajner, z pewnością będzie dużo mowy o przeszłości. 

- Czasami kurczowe trzymanie się czegoś sprawia nam większą krzywdę niż odpuszczenie - napisała Dominika Tajner. Zastanawia, czy nie miała na myśli swojego związku z Michałem Wiśniewskim.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skażone mięso wycofywane w pośpiechu. 5 ofiar śmiertelnych
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

źródło: pudelek

Następny artykuł