Puszysta gwiazda pokazała się w bikini. Internauci się na nią rzucili

Puszysta gwiazda pokazała się w bikini. Internauci się na nią rzucili

TVN emitował niezwykle popularny wśród widzów serial "Singielka" w latach 2015-2016. Jedną z jego głównych postaci odgrywała wtedy Dominika Gwit, która odpoczywa właśnie ze swym świeżo upieczonym mężem na wyspie Lanzarote. Zdjęcie puszystej aktorki w bikini sprawiło jednak niestety, że wielu internautów brutalnie ją skrytykowało.

Gwit poślubiła jakiś czas temu Wojciecha Dunaszewskiego. Para wygląda na niezwykle zakochaną, dlatego też chwali się wspólnie spędzanym czasem w kolejnych sesjach zdjęciowych oraz na największych portalach społecznościowych.

Dominika Gwit prywatnie

Obecnie małżonkowie odpoczywają na wyspie Lanzarote, gdzie wybrali się na swój miesiąc miodowy. Artystka plażuje, jednak nie zwalnia tempa pracy. Z jej konta na Instagramie możemy się bowiem dowiedzieć, że w czasie wakacji przygotowuje się do odgrywania nowej roli w kolejnym spektaklu. Bardzo szczęśliwa Gwit nie wstydzi się dzielić swą radością z fanami, którzy nie kryją zadowolenia z powodu jej ślubu. Nie wszyscy internauci okazali się jednak dla gwiazdy równie przychylni. Wielu z nich skrytykowało ją niezwykle ostro, bez wątpienia boleśnie raniąc.

Co Dominika Gwit publikuje na Instagramie?

Kiedy bowiem aktorka pokazała na jednym z portali społecznościowych swoje zdjęcie w bikini, uderzyła w nią fala ogromnej krytyki. Wielu widzów twierdziło bowiem, że jej waga jest nieatrakcyjna i może prowadzić do szeregu poważnych chorób. W jaki sposób odpowiedziała im Gwit? Sama artystka zdaje się jednak całkowicie nie przejmować przykrymi słowami internautów. Jak otwarcie zaznacza, jest szczęśliwa z tym, jak wygląda i nie chce niczego zmieniać jedynie ze względu na negatywne opinie niektórych telewidzów. Dominika Gwit Fot. Instagram/Dominika GwitZOBACZ TAKŻE:
  1. Nawet prowadzącego zamurowało! Uczestnik Koła Fortuny rozwalił system
  2. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Jaką ma emeryturę?
  3. Doda jest ciężko chora?! Fani piosenkarki są przerażeni!
  4. Taniec z Gwiazdami był dla niej koszmarem?! Szokujące kulisy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News