Intymne wyznanie Dominiki Gwit. Wielu fanów nie było na nie przygotowanych

Intymne wyznanie Dominiki Gwit. Wielu fanów nie było na nie przygotowanych Źródło: instagram/dominikagwit

Dominika Gwit zwróciła się do swoich obserwatorów w social mediach, wyznając coś bardzo intymnego. Celebrytka nie szczędziła słów, na co zdecydowana większość jej obserwatorów mogła zupełnie nie być przygotowana.

Dominika Gwit od kilku dobrych miesięcy, o ile nie lat, wzbudza spore emocje pośród osób obserwujących polskich celebtyów. Najpierw wszyscy krytykowali ją za widoczną nadwagę, a gdy schudła uznawali, że zgubiła zbyt wiele kilogramów. Jakby tego było mało, gdy znów przytyła i zaakceptowała swoje ciało, pojawiły się kolejne negatywne opinie posądzające aktorkę o to, że nie dba o własne zdrowie. Gwiazda stara się nie przejmować krytyką, a wychodząc jej na przeciw, coraz chętniej mówi o tym, jak piękna się czuje. Ostatnio pokusiła się o kolejne wyznanie, zdradzając coś niezwykłego. 

Dominika Gwit w intymnym wyznaniu

Każdy kto choć raz słyszał o Dominice Gwit, zapewne słyszał też przy tej okazji usłyszał o zjawisku walki z hejtem. Mimo dodatkowych kilogramów aktorka regularnie obwieszcza, że akceptuje swoje ciało, a także, że mając u swojego boku ukochanego męża, nie boryka się z żadnymi kompleksami. Po takich słowach Dominiki odczucia jej fanów są dość skrajne, a po jej kolejnym wyznaniu może aż zawrzeć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na swoim instagramowym profilu Gwit udostępniła zdjęcie, które powstało przy współpracy z marką produkującą naturalne kosmetyki. Hashtagiem przewodnim jest "Naturalnie Szczęśliwa". Zmotywowana kampanią celebrytka postanowiła zwrócić się do obserwatorów i podzielić się z nimi własną definicją naturalnego szczęścia, którego jak przyznała, nie ma na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód

2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

- Czy jesteście szczęśliwe? Jak osiągnąć szczęście? Moim zdaniem to spokój i balans wewnętrzny. Piękno, które w sobie dostrzegasz. Tak. Jesteś piękna i to piękno masz w sobie. Każda z nas je ma. Nie bądź taką, jak chcą inni. Bądź sobą. Spokój. Balans. Odpoczynek. Czas dla siebie. Niby banały, ale jakże ważne. Moim zdaniem bez nich nie ma szczęścia. Nie ma go na instagramie i w oczach innych. Szczęście ma być w Tobie. Wtedy jest pełne i prawdziwe - napisała. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś wraz z @kneipp_polska biorę udział w konferencji promującej kampanię #naturalnieszczesliwe ♥️ czy jesteście szczęśliwe? Jak osiągnąć szczęście? Moim zdaniem to spokój i balans wewnętrzny. Piękno, które w sobie dostrzegasz. TAK. JESTEŚ PIĘKNA I TO PIĘKNO MASZ W SOBIE. Każda z nas je ma. Nie bądź taka, jak chcą inni. BĄDŹ SOBĄ. Spokój. Balans. Odpoczynek. Czas dla siebie. Niby banały, ale jakże ważne. Moim zdaniem bez nich nie ma szczęścia. Nie ma go na instagramie i w oczach innych. Szczęście ma być w Tobie. Wtedy jest pełne i prawdziwe. Dziękuję @kneipp_polska za zaproszenie do kampanii NATURALNIE SZCZĘŚLIWE. Dziewczyny naprawdę warto się nad tym zastanowić. Czego potrzebujesz do szczęścia? Wiesz już? Zrób to! #naturalnieszczęśliwe Stylizacja @moszczynski1 ♥️

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Dręczył małą Madzię do samej śmierci. Teraz spotkał go bardzo przykry los
  5. Fani "M jak miłość" we łzach, nie byli przygotowani na tego typu obrót spraw. Samobójstwo uwielbianej bohaterki

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News