Wyciekły sekretne zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit. Nikt ich wcześniej nie widział

Wyciekły sekretne zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit. Nikt ich wcześniej nie widział Źródło: Instagram / dominikagwit

Dominika Gwit wróciła wspomnieniami do swojego ślubu. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z wesela, które nie były wcześniej publikowane. Autorem jest znany aktor.

Dominika Gwit chętnie dzieli się z fanami nie tylko swoim zawodowym życiem, ale również prywatnym. Niedawno gwiazda wróciła wspomnieniami do swojego ślubu. Na Instagramie opublikowała zdjęcia z ceremonii, których jeszcze nikt wcześniej nie widział. Autorem fotografii jest inny znany aktor.

Dominika Gwit opublikowała zdjęcia ze ślubu

Aktorka intensywnie udziela się w mediach społecznościowych i nie szczędzi swoim fanom informacji o swoim życiu prywatnym. Niecałe dwa lata temu kobieta wyszła za Wojciecha Dunaszewskiego, montażystę telewizyjnego. Para poznała się w 2016 roku w Teatrze Hugonówka w Konstancinie, podczas premiery jednego ze spektakli. Niedawno gwiazda wróciła myślami do ślubnych wspomnień i udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z wesela. Autorem fotografii jest Filip Bobek.

- Tak mnie dziś na wspomnienia wzięło. Filip Bobek, dziękuję Ci za te fotki, odkopałam je dziś i się wzruszyłam! Dziś dokładnie rok i siedem miesięcy po ślubie. Ech... 07.07.2018. KOCHAM CIĘ, MĘŻU, NAD ŻYCIE! - napisała w swoim poście Dominika Gwit.

Zdjęcia na weselu Dominiki Gwit zrobił Filip Bobek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pierwszym zdjęciu fani mogą zobaczyć, jak aktorka radośnie tańczy ze swoim świeżo zaślubionym mężem na dziedzińcu. Wokół zgromadzeni są weselnicy, a w powietrzu unosi się połyskujące konfetti. Na kolejnych fotografiach widać zabawę gości weselnych oraz część wystroju sali balowej. Wśród gadżetów nie zabrakło modnego napisu "Love", przy którym wiele osób na weselach robi sobie zdjęcia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Internauci są oczarowani zdjęciami, które pokazała im aktorka. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami dla młodego małżeństwa oraz zachwytami nad fotografiami.

- Piękne zdjęcia! Obyście przez całe życie szli tacy szczęśliwi, jacy jesteście na tych fotografiach - napisała jedna z użytkowniczek internetu.

- Wspomnienia bezcenne, a jeszcze tak pięknie uwiecznione brawo Filip Bobek - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że zanelźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News