Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"

Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!" Źródło: YouTube - tvnpl

Dominika Gwit postanowiła odpowiedzieć na wszystkie przykre słowa, które kierowane są w jej stronę w ostatnim czasie. Gwiazda zdecydowała się na kilka odważnych deklaracji. Mało kto spodziewał się po niej tak ostrych słów.

Dominika Gwit spotyka się często nie tylko z konstruktywną krytyką, ale również ze zwykłym hejtem w Internecie. Ludzie w nieprzychylny sposób wyrażają się na temat zachowania gwiazdy oraz jej wyglądu, jednak ona postanowiła nic nie robić sobie z tego, co regularnie słyszy. W pewnym momencie straciła jednak panowanie nad sobą i stwierdziła, że nadszedł czas, by dobitnie odpowiedzieć na zarzuty, jakie często są jej ostatnio stawiane.

Gwiazda nie kryła wielkich emocji, jakie targały nią podczas wypowiedzi. Postanowiła bowiem raz na zawsze odnieść się do wszystkich słów, jakie ma okazję usłyszeć lub przeczytać o sobie w Internecie. Widać, że nawet jeśli celebrytka udaje, że się nimi nie przejmuje, to mają one na nią spory wpływ. Wpadła w furię i wygarnęła hejterom wszystko. 

Dominika Gwit zwraca się do hejterów

- Nie przeżywam żadnych trudnych chwil związanych z falą hejtu, która się na mnie wylewa w Internecie. Kochani, chcecie, to piszczcie. Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i konstruktywną krytykę. Jestem szczęśliwą, piękną, mądrą kobietą i hejt ma głęboko w d**ie - pisze Dominika Gwit, od razu zwracając się do tych, którzy piszą nieprzychylne komentarze pod jej adresem.

Najczęściej są one związane z wyglądem gwiazdy i jej zachowaniem. Celebrytka od dawna bowiem głosi, że czuje się dobrze w swoim ciele. Internauci uważają natomiast, że aktorka powinna bardziej o siebie zadbać, bo chodzi tu o jej zdrowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Gwit odpowiada internautom

- Skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. To, co robicie nie jest normalne - słyszymy na nagraniach. Jeżeli macie problem, idźcie do lekarza, albo sobie z kimś pogadajcie - dodała gwiazda na swoim Instagramie.

Na koniec Dominika Gwit stwierdziła, że zachowanie hejterów nie jest normalne i powinno wiązać się z konsekwencjami. Jednoznacznie wskazuje to na fakt, że zdanie ludzi na jej temat nie jest celebrytce obojętne, jak często sugerowała. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób! 
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  6. Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko                

Źródło: Pudelek

Następny artykuł