Porażające nagranie, dom pękł na pół. Nagle usłyszeli głośny trzask i wszystko zaczęło się walić

Porażające nagranie, dom pękł na pół. Nagle usłyszeli głośny trzask i wszystko zaczęło się walić Źródło: YouTube Siberian Times

Porażające nagranie - dom pęknięty na pół. W sieci pojawił się wstrząsający filmik, na którym widać pęknięty dom, mieszkańcy nagle usłyszeli ogłuszający trzask, po czym wszystko zaczęło się walić. Wstrząsające chwile przeżyli mieszkańcy Jakucka - najzimniejszego zamieszkałego regionu na ziemi.

W sieci pojawiło się przerażające nagranie - dom pękł na pół. Mieszkańcy niespodziewanie usłyszeli trzask, a następnie wszystko zaczęło się dosłownie walić. Do wstrząsających scen doszło w Jakucku. Służby ratownicze niezwłocznie zabezpieczyły uszkodzony budynek. Ludzie, którzy w nim mieszkali, są przerażeni sytuacją. Prawdopodobnie do takich scen może dochodzić częściej.

Przerażające nagranie - dom pękł na pół

Jakuck jest stolicą Jakucji, czyli najzimniejszego regionu na ziemi, który jest zamieszkały przez ludzi. Cały świat zmaga się z falą upałów, jednak to właśnie tam ich działanie wywołało tak wstrząsający efekt. Przerażające nagranie pojawiło się w sieci.

Fala upałów, która nęka cały świat, przetacza się również przez Syberię, gdzie zaczęły się topić najwyższe warstwy wiecznej zmarzliny. Jeden z budynków zbudowanych na takiej powierzchni, zaczął się rozpadać. Przerażające nagranie pojawiło się w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Późną nocą usłyszeliśmy głośny trzask i szybko wybiegliśmy przed dom - mówił jeden z mieszkańców wspominający zdarzenie. Wszyscy byli przerażeni, nikt nie spodziewał się, że coś takiego może się wydarzyć. Budynek został niezwłocznie zabezpieczony przez służby ratownicze, które pojawiły się na miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. MZ z samego rana opublikowało wstrząsające nagranie. Wielu Polaków może złapać się za głowy

2. Posiadanie psa dosłownie wydłuża nam życie. Zwierzak ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka

Służby potwierdziły uszkodzenie części betonowych pali, na których stał budynek. Do zdarzeń doszło wskutek topienia wiecznej zmarzliny. Podobne zdarzenia niestety mogą mieć miejsce częściej. Wzrost temperatur może spowodować regularne zagrożenie tego typu zarówno dla ludzi, jak budynków znajdujących się w mieście. Takie wydarzenia powinny wyczulić nas na to, by w możliwie największy sposób dbać środowisko. Nagranie przedstawiające miejsce zdarzenia można obejrzeć w serwisie YouTube na kanale Siberian Times.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składniki
  2. Potworny nokaut na gali boksu. Nieprzytomny zawodnik aż wypadł za liny (WIDEO)
  3. Pan młody podczas ślubu nagle wybiegł z kościoła. Kilka sekund później prawda wyszła na jaw, goście nie mogli uwierzyć
  4. Maryla Rodowicz potwierdza smutne wieści. Dramatyczna sytuacja gwiazdy
  5. Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę. Fani ślą gratulacje, nikt się nie spodziewał
  6. Andrzej Duda chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis o adopcji przez pary jednopłciowe

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News