Doda zrobiła coś, co wymaga niesamowitej odwagi. Namawia do tego inne kobiety

Doda zrobiła coś, co wymaga niesamowitej odwagi. Namawia do tego inne kobiety Źródło: fot. youtube.com/TheDodaTV

Doda, czyli Dorota Rabczewska, wreszcie odważyła się wyznać publicznie tajemnice swojej diametralnej przemiany. Nowy styl życia i nowa Doda wszystkich nas zaskoczy. Przemiana wymagała od niej niesamowitej odwagi, a teraz zmotywowana artystka stara się namawiać do metamorfozy także inne kobiety.

Doda w najnowszym wywiadzie dla "Gali" zdecydowała się opowiedzieć opinii publicznej o swojej zmianie wizerunku. Dlaczego zerwała z dotychczasowym wizerunkiem drapieżnej Dody i po trzydziestce wydaje się odmieniona? Jej przemiana rozpoczęła się w maju zeszłego roku, kiedy to wyznała, że dzięki pomocy Emilia Stępnia nawróciła się. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. Cała redakcja Piokio.pl cieszy się razem z Dodą, że znalazła swoją drogę i swoje ukojenie. Ponadto udało się jej pogodzić ze swoim bratem i opowiedzieć o ukrywanym związku.

Doda zmieniła się nie do poznania, teraz doradza to innym

Zmienioną Dodę już od jakiegoś czasu można podglądać na Instagramie, gdzie ciągle publikuje swoje zdjęcia bez makijażu. Nie farbuje już włosów i prawie w ogóle się nie maluje. Czasopismo "Gala", pozbawiając Dodę sztucznego makijażu, po raz pierwszy publikuje ją w naturalnym wydaniu. Sama artystka tak wyjaśnia pomysł na projekt: - Ideą tej sesji było to, by po 20 latach kariery w show-biznesie pokazać się od tej strony, od której znają mnie tylko nieliczni. [...] Po trzydziestce przestałam się malować. To jest mega wygoda i inny komfort życia. Ale pokazywanie się w takim wydaniu wymaga odwagi, którą chciałam zainspirować inne kobiety. - wyznała Doda. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkie możemy wyglądać sexy!

Doda nie poprzestaje tylko na naturalnej sesji zdjęciowej i intymnych wyznaniach. Przy okazji rozmowy z "Galą" zdecydowała się na apel do wszystkich kobiet: - Wiadomo, że kosmetykami możesz sobie powiększyć oczy, wyszczuplić nos i wyglądać na okładce tak, by każdy się zachwycał. Ale chciałam pokazać kobietom, że bez tony make upu nie musimy wyglądać na zmęczone i zaniedbane, nadal możemy wyglądać sexy - powiedziała Doda, zachęcając tym samym wszystkie Polki do podobnej, odważnej zmiany.
Wokalistka przyznała również, że swój naturalny i zdrowy wygląd zawdzięcza zdrowemu trybowi życia: odstawaniu wszelkich używek, w tym alkoholu oraz zaprzestaniu spożywania mięsa. Z wypowiedzi Dody dowiedzieliśmy się również, dlaczego dopiero teraz opowiedziała o tym wszystkim. Wcześniej sądziła, że tak prywatnych rzeczy nie należy wywlekać na forum publiczne i chciała wszystkie sekrety zachować dla siebie.
Czy Polki posłuchają porad Dody i rozpocznie się kolejna kobieca rewolucja?
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  2. Córka lubianej aktorki zginęła z JEJ winy?! Ta historia wyciśnie z was WSZYSTKIE łzy!
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Nikt nie wierzy Dodzie! Wszyscy fani czują się oszukani, zarzucają jej kłamstwo
  5. Wielki sukces Roberta Janowskiego. Norbi pod ostrzałem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News