Doda zostanie matką?! W internecie zawrzało! (FOTO)

Doda zostanie matką?! W internecie zawrzało! (FOTO)

Niedawno cała Polska mówiła o tajemniczym ślubie Dody. Swoją ceremonię trzymała w ścisłej tajemnicy. Doda dopiero po fakcie, poinformowała o wszystkim. Teraz internecie znowu zawrzało za sprawą piosenkarki. Czy Doda zostanie matką?!

Internaucie jeszcze nie otrząsnęli się po zaskakującym ślubie Dody. Para chwaliła się swoim szczęściem na swoich mediach społecznościowych. Temat ten nie schodził z ust Polaków i mediów przez długi czas. Teraz pojawia się kolejny segment życia małżeńskiego Dody.

Doda będzie miała dziecko?!

Do sieci wypłynęło zdjęcie Dody z mężem, którzy trzymają na swoich rękach małe dzieci. Zważywszy na ich niedawny ślub, internauci od razu podłapali temat i sugerują, że małżeństwo może spodziewać się potomka. Ewentualnie przygotowują się do przyszłego rodzicielstwa, planując w niedalekiej przyszłości własne dziecko. Logicznym następstwem małżeństwa wydaje się posiadanie dziecka. Doda już wcześniej, była żoną Radka Majdana. Para jednak nie zdecydowała się na potomstwo. Następni partnerzy Doroty również nie zdecydowali się z nią na dzieci. Dopiero teraz piosenkarka pokazuje się z dziećmi po raz pierwszy w roli niani. Po zdjęciach widać, że ta rola jej się podoba. W internecie zawrzało! Po raz pierwszy Doda wzięła ślub kościelny, co pokazuje, że ten związek ma być poważniejszy od jej poprzednich. Fani Dody zastanawiają się, czy mogła wpłynąć na to ciąża. Czy piosenkarka jest w stanie błogosławionym lub planuje niedługo w nim być? Dorota zawsze byłą kojarzona z wieloma kontrowersjami. Jej życie sceniczne w zasadzie polegało na ciągłych skandalach i szokowaniu opinii publicznej ku uciesze swoich fanów. Nagła zmiana wizerunku z ostrej babki na troskliwą matkę z małym dzieckiem na rękach zaskoczyła wiele osób. fot. instagram.com/@dodaqueen Zobacz także:
  1. 19-letnia Roksana nie żyje. Chora na raka była katowana przez ojca
  2. Górniak oszalała. Poleciała na drugi koniec świata, by wyrzucić fortunę w błoto
  3. Apel staruszka wyciska łzy. Błaga o adopcję, nie chce umierać w samotności
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News