Doda jest w tragicznym stanie. Rozpacz odbiera jej wszystko
Mateusz Wysokiński - 15 Grudnia 2018

Doda jest w tragicznym stanie. Rozpacz odbiera jej wszystko

Doda ma przed sobą wyjątkowo ciężkie Święta Bożego Narodzenia. Pomimo tego, że kobieta spędzi je u boku swojego nowego męża, to jest daleka od optymizmu. Ukochana babcia wokalistki zespołu Virgin w tym roku odeszła. Kobieta nie wyobraża sobie pierwszych świąt bez ukochanego członka rodziny.

Doda wielokrotnie szokowała swoim wizerunkiem, kontrowersyjnymi wypowiedziami i bezkompromisowym zachowaniem. Okazuje się, że kobieta pod wizerunkiem skandalistki skrywa także bardzo wrażliwą osobę. Jak się okazało, nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi, które kobieta spędzi bez swojej ukochanej babci.

Doda będzie tęsknić po ukochanej osobie

Relacja Doroty Rabczewskiej ze swoją babcią Pelagią była bardzo bliska. Kobiety od lat były swoimi wielkimi przyjaciółkami, a niepokorna gwiazda zawsze mogła liczyć na zrozumienie i pełne uczucia słowa od swojej ukochanej osoby. Tegoroczne święta będą pierwszymi, gdy w domu Państwa Rabczewskich zabraknie zmarłej w marcu 2018 seniorki rodu. Zawsze spędzałam święta z babcią. Celebrowaliśmy podwójnie, bo babcia miała urodziny 20 grudnia. W tym roku to nie będą fajne święta. Boję się ich i tego, jak to wszystko będzie wyglądało. Wcale się z nich nie cieszę. - zawsze spędzałam święta z babcią - zdradziła Doda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Piosenkarka wspomina babcię

Wokalistka Virgin w listopadzie roku bieżącego ogłosiła, że po dłuższej przerwie postanowiła wrócić do swojej kariery muzycznej. Powiedziała, że najnowszy krążek swojego autorstwa będzie ku pamięci zmarłej pani Pelagii. Kobieta postanowiła podzielić się wtedy swoimi osobistymi przemyśleniami dotyczącymi śmierci ukochanej osoby. - Ona była bardzo łagodna, nie lubiła konfliktów, wszystkich godziła, więc całkowite moje przeciwieństwo. Czasem potrafiłyśmy się na siebie boczyć, ale mimo różnic była moim wielkim wsparciem. Babcia na przykład bardzo żałowała, że sobie zrobiłam tatuaż ze skrzydłami. Ubolewała i pytała, jak można zamalować takie piękne ciało. Mimo jednak różnic, jakie między nami czasem występowały ze względu na dzielący nas wiek, zawsze mnie bardzo wspierała. Ona była bardzo silna. Kiedyś kupiłam jej samochód i miała w nim dwa wypadki. Jeden z nich nie powstrzymał ją, by tego samego dnia pójść później na imieniny. - wspominała Dorota Rabczewska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  2. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  3. Ulubiona bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła! Jej przeszłości nie znał nikt
  4. Polski dziennikarz w krytycznym stanie! Strzelił mu w głowę
  5. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News