Doda zdradziła swój sekret. Rozrywa serce, zwłaszcza starszym ludziom
Karol Zaborowski - 5 Grudnia 2018

Doda zdradziła swój sekret. Rozrywa serce, zwłaszcza starszym ludziom

Doda znana jest ze swojego wielkiego serca. Piosenkarka angażowała się w niejedną akcję charytatywną. Jednak jej najnowsze wyznanie wzrusza każdego, kto je usłyszy.

Doda zawsze lubiła szokować i prowokować, zwłaszcza media, które nieustannie pisały o jej wybrykach. Jednak wokalistka równie często, a szczególnie w wywiadach zaznaczała, jak dużą rolę w jej życiu odegrała babcia, z którą zawsze miała bardzo dobry kontakt. Mimo dzielącej je różnicy wieku umiały bez problemu znaleźć wspólny język, co przełożyło się również na dorosłe życie wokalistki. Teraz Doda wyszła ze specjalnym apelem, który powinien usłyszeć każdy.

Doda zdradziła swój sekret

Wokalistka w tym roku postanowiła pomóc naszym seniorom, którzy często zostawieni są sami sobie. Doda postanowiła przekazać pokaźną sumę pieniędzy na rzecz stowarzyszenia "mali bracia Ubogich" oraz jego podopiecznych. Doda pragnie, aby starsze osoby, którymi opiekuje się stowarzyszenie zawsze miały dostęp do potrzebnych im lekarstw, a o to nie jest łatwo. Została też zaproszona do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej do kalendarza wydawanego przez instytucję. Wokalistka do fotografii pozowała z panem Andrzejem, z którym umówiła się także na randkę. Jednocześnie Rabczewska wspomina swoją babcię, która zmarła zaledwie dwa miesiące po jej ślubie. Jak sama wspomina, zawsze mieszkała z babcią, przez co ma słabość do seniorów. Prosi również wszystkich, aby nie bali się pomóc osobie starszej. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz częściej zapominamy o najstarszych osobach w naszych rodzinach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TorbickaGwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Dlaczego?Czytaj dalej
Dodatkowo piosenkarka właśnie rozpoczęła promocje swojego najnowszego singla pod tytułem "Nie wolno płakać". Piosenka jest pewnego rodzaju terapią, która ma pomóc Dodzie w pogodzeniu się ze stratą ukochanej babci. Fani są wzruszeni postawą swojej idolki i czują dumę z tego, jak bardzo zaangażowała się w pomoc seniorom. Bez wątpienia nie jest to jej ostatnie słowo w tej sprawie. Nie da się ukryć, że wiele osób powinno wziąć przykład z postawy celebrytki, po której widać, że jest w tę akcję bardzo zaangażowana. Jednocześnie w internecie pojawiła się niestety masa osób, które oczerniają Dodę, twierdząc, że robi to wszystko tylko i wyłącznie dla polepszenia swojego wizerunku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin usłyszała diagnozę. Nie ma już wątpliwości
  2. Rodzina królewska już świętuje! Księżna Kate to pokazała
  3. TVN próbował ukryć tę porażkę! Wycięli ten fragment z hitowego programu
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Doda i StępieńZnane pary, które wzięły ślub w tajemnicy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News