Doda jest niezmiennie jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju. Jej konta na portalach społecznościowych obserwują więc ogromne liczby fanów, którzy zauważyli właśnie na zdjęciu gwiazdy zabawną wpadkę. Co zostało uwiecznione na fotografii?

Dorota Rabczewska zelektryzowała w ostatnim czasie opinię publiczną wiadomościami o swym trzymanym w tajemnicy ślubie. Celebrytka znów znalazła się więc w centrum uwagi, a fani chętnie gratulowali ulubienicy otwarcia nowego, radosnego etapu w życiu prywatnym.

Doda zaskoczyła wiernych fanów

O piosenkarce właśnie znów zrobiło się głośno z powodu zdjęcia, które opublikowała na swym koncie na Instagramie. Internauci zauważyli bowiem jeden szczegół, który nie rzucił się najpewniej w oczy samej wokalistce.

Na fotografii widać bowiem, że mikrofon, którego Doda używała w czasie koncertu, był wybrudzony jej własną szminką. Fani żartowali więc z wpadki, zaznaczając jednocześnie, iż gwiazda musiała występować z ogromnym zaangażowaniem, skoro pozostawiła podobne ślady na używanym sprzęcie.

Tajemnica doskonałych występów wokalistki

Warto przypomnieć, że mikrofon gwiazdy zdecydowanie różnił się od innych. Jak wyjawiła wokalistka w jednym z komentarzy, sama go zaprojektowała, aby bardziej pasował do jej scenicznej charyzmy i osobowości. Doda dodała więc do niego… kilka ogromnych ćwieków, całkowicie zmieniających jego charakter.

Doda
Fot. Instagram/Doda

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska
  2. Kurski chce dbać o jakość, „paskowy” wyleci? Wielkie zmiany w TVP
  3. Pracownik Polsatu się wygadał. Tak Sławomir potraktował swoją żon
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce

Lubisz muzykę Dody?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]


Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]