Wyuzdana Doda namawia do pójścia na wybory! Fanom opadły szczęki

Wyuzdana Doda namawia do pójścia na wybory! Fanom opadły szczęki Źródło: instagram.com/dodaqueen

Doda dołączyła do grona gwiazd, które zachęcają swoich fanów do pójścia na dzisiejsze wybory samorządowe. Bardzo popularne stało się pośród znanych osobistości namawianie swoich "followersów" do wypełnienia obywatelskiego obowiązku. Nie można jednak pominąć tego, że to jednak Doda najbardziej wyróżniła się swoim wpisem.

Doda znalazła się pośród sław, które postanowiły przekonać swoich sympatyków do oddania głosu w trwających do godziny 21:00 wyborach samorządowych. Na pewno wypada docenić gest piosenkarki, która chce się przyczynić do polepszenia frekwencji wyborczej. Sposób, jaki wybrała do realizacji zamierzonego celu, na pewno nie mógł umknąć nikomu śledzącemu ją w mediach społecznościowych. Doda nie omieszkała zareklamować wyborów całą sobą.

Doda zachęca do pójścia na wybory

Głosowanie w wyborach samorządowych rozpoczęło się wczesnym rankiem. Państwowa Komisja Wyborcza podała, że do południa karty do głosowania umieściła w urnach niecała jedna piąta uprawnionych do głosowania. Chociaż ostateczna frekwencja pozostaje cały czas tajemnicą, to wiele gwiazd zdecydowało się zachęcić swoich fanów do jej powiększenia. Wśród nich znalazła się Doda, która nie pozostała obojętna na to, że mamy możliwość wyboru władz lokalnych, co bezpośrednio wpłynie na otaczającą nas rzeczywistość. Jej apel trafił co najmniej do kilkunastu tysięcy osób. Nie ma co się dziwić, gdyż wybrała ona dosyć osobliwy sposób. Na Instagramie piosenkarki pojawiły się dwa zdjęcia związane bezpośrednio z dzisiejszym głosowaniem. Pierwsze z nich przedstawia schematyczny tłum mówiący "mój głos nic nie zmieni", pod którym widnieje napis "Każdy głos jest ważny. Idź na wybory. 21.10.2018r.". Jednak to drugie z opublikowanych zdjęć skupiło zdecydowanie więcej uwagi instagramowej społeczności.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Znana piosenkarka pokazała się na zdjęciu w bardzo obcisłych spodniach z wężowymi wzorami. Nie trudno zgadnąć, że bardzo dobrze podkreślały jej wąską talię. Do tego postanowiła dobrać nie mniej wężowy pas i odblaskowy golf. Nie mogło również zabraknąć kultowych białych kozaków. - Idziemy na wybory! Pyton odnaleziony? To teraz będą dwa pytony!!! - napisała gwiazda do swoich fanów.

Fanom Dody opadły szczęki

Pod publikacją nie zabrakło masy komentarzy. Jedni internauci postanowili odnieść się tylko do wyglądu piosenkarki, inni dorzucili swoje dwa słowa do dyskusji o głosowaniu. - Kto jak kto, ale akurat Dorota ma zawsze fajny luk do swojego wieku i zawsze to jej luk... Nie kopiuje bo ma to w dupie. Jest sobą - pisze jedna z komentujących. - Super! Neonowy sweterek i te spodnie z węża to znakomite połączenie! - dodaje kolejna. - Wąż też idzie? sss... Rozbawiłaś mnie ostatnio tym story. A tak na poważnie też dziś idę na wybory! - można przeczytać w dalszej części sekcji komentarzy.   doda instagram.com/dodaqueen
ZOBACZ TAKŻE
  1. Książę Harry zostawił ciężarną Meghan Markle! Potężna burza w Wielkiej Brytanii 
  2. Ciężarna Kasia Tusk spełnia obywatelski obowiązek u boku taty. Wygląda obłędnie 
  3. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie Ci jakiego psa potrzebujesz
  4. Ile zarabia Anna Starmach? Zarobki w Master Chef to fortuna
  5. Kościół w Polsce jest przerażony! Już nic mu nie pomoże? 
Następny artykuł