Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala

Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala Źródło: screen youtube.com/Onet Rano

Doda trafiła wczoraj do szpitala, jednak ta informacja dopiero dziś trafiła do mediów i wywołała wielkie poruszenie wśród tysięcy Polaków. Wiadomo już, co się stało celebrytce.

Doda w ostatnich miesiącach bez wątpienia nie jest rozpieszczana przez los. Najpierw choroba i operacja jej ojca, a teraz afera związana z procesami, które toczy ze swoim byłym partnerem. Jej konflikt prawny z Haiderem toczy się już od dłuższego czasu, jednak teraz cała sprawa nabrała zupełnie innego światła. 

Teraz po raz kolejny Doda znalazła się na wszystkich nagłówkach, lecz z zupełnie innego powodu. Dziś pojawiła się informacja, że piosenkarka wczoraj wylądowała w szpitalu. Ta wiadomość zelektryzowała media i poruszyła wszystkich fanów artystki. 

Doda wylądowała w szpitalu

Procesy sądowe nigdy nie należą do przyjemnych, zwłaszcza jeżeli toczą się pomiędzy osobami, które kiedyś łączyło silne uczucie. Doda przekonała się o tym na własnej skórze, a teraz odczuwa tego potworne skutki.

Wszystko za sprawą artykułu, który został napisany przez Łukasza Pawelskiego. Dziennikarz w swoim tekście przedstawił wyniki śledztwa dziennikarskiego jakie przeprowadził. To, co Doda przeczytała, wstrząsnęło nią tak bardzo, że aż wczoraj wylądowała przez to w szpitalu. 

Tekst nosi tytuł "Kto chce zniszczyć Dodę" i odnosi się do nieścisłości, jakie pojawiły się w procesach, w których wokalistka jest jedną ze stron. Pawelski wykazał, że w procesie dochodziło do kontrolowanych przecieków, które utrudniały pracę policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Prawnik Emila Stępnia zawiadamiał Prokuraturę i Policję o dokonanych i planowanych publikacjach materiałów z prowadzonego śledztwa, które były objęte tajemnicą śledztwa. Niestety dla Dody i Stępnia zawiadomienia nie przynosiły zamierzonego efektu, ponieważ organy ścigania wykazywały w tej kwestii dziwną i długotrwałą bezradność. W konsekwencji w międzyczasie ukazywały się kolejne publikacje zawierające w sobie materiał dowodowy (objęty tajemnicą śledztwa) - czytamy.

Nie są to jedyne praktyki, jakie miały mieć miejsce podczas śledztwa, jak i samych procesów. Doda odpowiedziała osobiście autorowi tekstu poprzez swój profil na portalu Facebook w formie komentarza, w którym dziękuje mu za ujawnione informacje, ale jednocześnie zaznacza, że po przeczytaniu jego tekstu musiała udać się do szpitala. Widać jak na dłoni, że cała ta sprawa kosztuje ją całą masę nerwów, nie wiadomo jednak, co dokładnie zaszło oraz jaka była ocena jej zdrowia przez lekarzy.

Pozostaje mieć nadzieję, że nie stało jej się nic poważnego, choć sama całej sprawy jeszcze nie zdecydowała się skomentować w mediach. Jej portale społecznościowe natomiast zasypała cała lawina komentarzy przejętych fanów, którzy życzą jej powrotu do zdrowia. Wszyscy mają nadzieję, że nie stało jej się nic poważnego i szybko wróci do normy. 

Doda screen plotek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News