Doda wbija szpilę Górniak. Tak ostrego wyznania nie było od lat

Doda wbija szpilę Górniak. Tak ostrego wyznania nie było od lat

Doda wciąż nie przestaje zaskakiwać zarówno swoich fanów, jak i mediów oraz polskiego show-biznesu. Wydawało się, że piosenkarka już się uspokoiła i nie chce wzbudzać więcej kontrowersji, lecz w ostatnim wywiadzie pokazała coś zupełnie innego. Wbiła bolesną szpilę Edycie Górniak swoim wyjątkowo ostrym wyznaniem. 

Doda przez wiele lat budowała swoją karierę i popularność w głównej mierze na skandalach, kontrowersjach oraz ujawnianych intymnych szczegółach ze swojego życia prywatnego. Po pewnym czasie wszystkich przestały już dziwić jej osobiste wyznania, w ostatnim czasie jednak wszystko się zmieniło. Odkąd piosenkarka związała się z Emilem Stępniem wydawało się, że jej życie uległo ogromnej przemianie. Przestały pojawiać się osobiste wywiady, zdradzanie intymnych tajemnic oraz rozpętywanie medialnych burz. Teraz jednak po raz kolejny Doda zaskakuje - wbiła szpilę Edyty Górniak, a jej słowa szokują.

Doda wbija szpilę Edycie Górniak

Jak się okazuje, Doda tylko pozornie się uspokoiła i zerwała z wizerunkiem skandalistki wyjawiającej mediom intymne szczegóły. Właśnie po raz kolejny zrobiło się o niej głośno, a powód zaskakuje. Piosenkarka wyznała w wywiadzie z "Super Expressem", że nie przeszkadza jej seks przed samym koncertem, a czasem nawet w jego trakcie. - Z tego, co pamiętam, to mi nawet w trakcie nie przeszkadza. No, bywało. Rock and roll, bitches! - śmiało wyznała. Była to zdecydowana szpila wbita w Edytę Górniak, która kiedyś szczerze przyznała, że jej stosunek przed koncertem zawsze szkodzi. Jakby tego było mało, Doda ze śmiechem przyznała, że wystarcza jej czasem nawet krótka przerwa, gdy schodzi ze sceny między piosenkami. - Zawsze mam te dwie minutki dla siebie - dodała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka, która nie boi się mówić o wszystkim

Wszyscy wiemy, że Doda w swoich wywiadach nie ma tematów tabu i dzieli się ze swoimi fanami wszystkim, co mogłoby ich zainteresować. Nie boi się mówić zarówno o rodzinie, jak i bliskich przyjaciołach czy licznych partnerach. W końcu to właśnie na prywatnych historiach oparła całą swoją karierę i jak widać do tej pory, było to bardzo skuteczne posunięcie. - Nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Jestem bardzo wyzwoloną osobą. Spontaniczną, lubię przygody. Mężczyźni mają we mnie super kochankę w łóżku, fajnego kumpla i wierną przyjaciółkę - tak kiedyś opisywała sama siebie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Co tam się wydarzyło?! Widzowie Polsatu wstrzymali oddech w czasie występu na żywo
  4. Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News