Doda świętuje wielki dzień. Pochwaliła się szczegółami, jest szczęśliwa

Doda świętuje wielki dzień. Pochwaliła się szczegółami, jest szczęśliwa Źródło: Instagram.com/Doda

Doda na swoim koncie ma liczne sukcesy płytowe i koncertowe. Jej prywatne życie nie znika z nagłówków gazet. Dzisiaj artystka pochwaliła się pewną nową informacją. To szczególny dzień w jej życiu. Jest szczęśliwa!

Doda ostatnio coraz częściej daje o sobie znać. Niedługo z jej inicjatywy rusza charytatywny koncert "Artyści przeciw nienawiści", w którym mają wziąć udział polskie gwiazdy najwyższego formatu. Wszystkie tabloidy rozpisywały się o jej roli w "Pitbullu", gdzie u boku Cezarego Pazura pochwaliła się swoim talentem aktorskim, z którego wielu nie zdawało sobie nawet sprawy. Piosenkarka niedawno wyszła za mąż - to był szczególny moment w jej życiu. Szczęście u boku wymarzonego partnera dziś może zostać uzupełnione o kolejny sukces. Okazuje się, że w jej życiu zaszły poważne zmiany. Dzisiaj Rabczewska opublikowała zdjęcie najnowszej płyty, której premiera ma mieć miejsce o północy. Całą sytuacją piosenkarka jest oczywiście podekscytowana. Większe emocje towarzyszą jednak jej fanom!

- Dziś o północy premiera płyty na serwisach muzycznych. My wszyscy widzimy się w sobotę na podpisywaniu w Empiku w Arkadii - czytamy w opisie zdjęcia okładki, które opublikowała artystka.

Czemu Doda świętuje szczególny dzień?

Okazało się, że płyta powstała między innymi ku czci jej zmarłej babci, którą artystka darzyła ogromną miłością. Babcia Pelagia odeszła w czerwcu 2018 roku. Na płycie ma się znaleźć kilka coverów, a utworom towarzyszyć będzie nawet orkiestra z prawdziwego zdarzenia! Więcej Doda zdradziła podczas wywiadu udzielonego Interii: - Dwa lata temu zaśpiewałam w Opolu piosenkę "Niech żyje bal" z orkiestrą, która po dwóch dniach miała dwa miliony wyświetleń w sieci. Ludzie byli totalnie zaskoczeni nową wersja mnie - opowiada artystka. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moja babcia, gdy to usłyszała, powiedziała, że muszę nagrać taką płytę: "Doronia, muszą cię usłyszeć z tej strony, z której ja cię znam". Wzięłam sobie to do serca, zadzwoniłam do Wojtka i zrobiliśmy wspólnie płytę - zdradza kulisy powstania albumu dla "Interii".

Doda przeżywała emocjonalnie, tworząc piosenki. To szczególny dzień w jej życiu

Artystka bardzo przeżyła śmierć swojej babci. Była ona dla niej prawdziwą podporą, a także bardzo bliską jej osobą. Jak sama przyznała tworzenie płyty było oczyszczające. Zadziałało trochę jak terapia, której potrzebowała po tak ogromnej stracie. Dzięki płycie artystka przeniosła się do dawnych lat, gdy jeszcze nie była popularna: - Tworzenie tej płyty było przygodą, bo dotyka ona różnych etapów mojego życia. Wybrałam na nią m.in. piosenkę, która kojarzy mi się z musicalem "Metro", w którym zaczynałam. Przypomniałam sobie młodość i to, jak marzyłam, aby zostać gwiazdą - postanowiła opowiedzieć Interii.

Reakcje na wpis

Fani, którzy i tak od dawna znają datę premiery płyty, natychmiast skomentowali wiadomość: - Nie mogę się doczekać!!! Do zobaczenia w sobotę na podpisywaniu - napisała rozemocjonowana fanka. - Czekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam! - komentuje inna. - Właśnie tak! Wstałam dzisiaj i odpaliłam "Krakowski spleen" (który jest sztosem!) i myślałam sobie, czy jak zaczekam do północy to będę mogła już posłuchać! Yeeaaah! - czytamy. Doda Jak oceniacie okładkę?                                              instagram.com/dodaqueen ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Tym razem przesadziła?! Burza wokół Małgorzaty Rozenek
  2. Dzieje się! Hanna Lis publicznie wbiła szpilę Kindze Rusin, co na to gwiazda TVN?!
  3. Tym razem przesadziła?! Burza wokół Małgorzaty Rozenek
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem

   

 

Następny artykuł