Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"

Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać" Źródło: youtube.com/eska

Doda i jej mąż Emil wydają się dobrze zgraną parą. Ostatnio coś jednak wydarzyło się między partnerami, bowiem partner piosenkarki potraktował ją w zdumiewający sposób. Wszystko na oczach fanów.

Doda i Emil obecnie relaksują się na wakacjach w Izraelu. Przy tej okazji wokalistka zespołu Virgin co jakiś czas raczy fanów swoimi zdjęciami z wypoczynku na Instagramie. Gwiazda nie widzi w tym nic niezwykłego, jednak jej partner zaczynał być bardzo zirytowany. To było inspiracją dla piosenkarki, by wprowadzić w życie bardzo interesujący plan.

Doda postanowiła zrobić eksperyment. Chciała pobić rekord

Dorota Rabczewska stara się być w ciągłym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda bardzo lubi tę formę komunikacji, jednak jej mąż nie podziela tej fascynacji. Sam nie korzysta z Instagrama i nie rozumie, co jego partnerka widzi w tej aplikacji oraz zarzuca jej, ze poświęca za dużo czasu na robienie czy udostępnianie zdjęć.

To zainspirowało celebrytkę do przeprowadzania pewnego eksperymentu.

- Specjalnie przejrzałam wszystkie cieszące się największą popularnością Instagramy naszych polskich gwiazd i one na swoim instastories dają minimum 30 filmików, co by oznaczało w praktyce, aby im dorównać, musiałabym przez 12 godzin w ciągu dnia dodawać co 24 minuty - stwierdziła.

Postanowiła także podnieść stawkę i zrobić jeszcze więcej filmików. Docelowo miało ich być 60. Doda postanowiła jak najszybciej wprowadzić swój plan w życie, żeby udowodnić Emilowi, jak mało do tej pory robiła w social mediach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż Dody nie wytrzymał. Powiedział, co o niej myśli przy internautach

Wokalistka wiedziała, że jej plan jest okrutny, ale chciała udowodnić swojemu mężowi, że wcale nie spędza zbyt dużo czasu na Instagramie, a przy okazji sprawdzić, jak długo da radę żyć w ten sposób. Próba nie trwała jednak długo. Bardzo szybko Emil dał jej do zrozumienia, co o tym wszystkim myśli, a wszystko na oczach followerów celebrytki.

- Zostaw już te nagrywanie. Wariactwa można dostać, są Twoje chwile, nasze chwile i ile można nagrywać tym telefonem. Niech się ta bateria już kończy - powiedział wzburzony.

W końcu między mężem i żoną doszło do kłótni. Doda wytłumaczyła mu, że robi eksperyment i wyjaśniła jego zasady, Emil odpowiedział, że normalni ludzie tego nie robią. Dorota odpowiedziała, ze skoro nie ma Instagrama to nie wie, jak to wygląda. Na koniec oboje zarzucali sobie, ze pomylili się co do siebie, bo sądzili, że są inni.

Fani twierdzą jednak, że zła atmosfera najpewniej szybko minie, a para znów będzie się cieszyć wakacjami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! 
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News