Doda ostro o koleżankach z show-biznesu. Mocno im wygarnęła

Doda ostro o koleżankach z show-biznesu. Mocno im wygarnęła Źródło: Fot. Instagram/Doda

Doda należy bez wątpienia do grona najlepiej ubranych polskich celebrytek. Jak sama przyznaje, nie czuje się jednak ikoną stylu, jednak dostrzega zdecydowane różnice między sobą i sławnymi, rozpoznawalnymi koleżankami. Wiele krajowych gwiazd nie będzie więc zadowolonych z jej najnowszej, ostrej opinii.

Jak zgodnie przyznają styliści, w ostatnim czasie Doda znacząco złagodziła swój wizerunek. Przed laty decydowała się bowiem na dużo bardziej odważne, często kuse stroje, które nie pozostawiały zbyt wiele wyobraźni. Ta epoka w jej karierze zdecydowanie już jednak przeminęła.

Czy Doda jest ikoną stylu? Gwiazda odpowiada

Chociaż obecnie na scenie wokalistka wciąż pojawia się w stylizacjach z pazurem, na duże gale lub oficjalne spotkania wybiera naprawdę eleganckie, pełne klasy suknie. Wielu fanów oraz fanek stanowczo nazywa ją więc prawdziwą ikoną stylu, czy nawet najlepiej ubraną polską gwiazdą. Dorota Rabczewska odpowiedziała więc na dotyczące tego pytania w najnowszym wywiadzie dla Plejada.pl. Piosenkarka musiała między innymi orzec, czy sama uważa się za prawdziwą ikonę dobrego gustu. - Nie czuję się ikoną mody. Czuję, że jestem bardzo odważna w swoich decyzjach i nie boję się, co inni powiedzą - stwierdziła nieco skromnie, ale stanowczo Doda.

Doda ostro o stylu polskich celebrytek

Po chwili gwiazda wypowiedziała się za to niezwykle krytycznie na temat swoich znajomych z show-biznesowej branży. Polskie celebrytki bez wątpienia nie będą zachwycone jej bezpośrednią opinią. Doda nie pozostawiła bowiem na nich suchej nitki, ujawniając duży modowy sekret. - Mam kilka sławnych koleżanek, które, zanim wyjdą na ściankę, to wszystkich się pytają: "I jak? i jak? A może nie tak, może srak?" Po czym okazuje się, że są kwintesencją gustu dziesięciu osób, ale nie swojego. Ja, jak się czuję, tak się ubieram - powiedziała Rabczewska, czym najpewniej naraziła się niejednej, zabiegającej o tytuł najlepiej ubranej Polki gwieździe.Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Kozidrak martwi się o byłego męża. Jego choroba spędza jej sen z powiek
  2. Gwiazda Top Model w ogniu krytyki. Oskarżenia o plagiat to dopiero początek
  3. Fani M jak Miłość w żałobie. Nagła śmierć uwielbianej bohaterki wstrząsnęła widzami
  4. Rozenek przeżywa załamanie nerwowe? „Przez cały dzień miała ataki furii i płaczu”
Następny artykuł